Колеги прийшли на допомогу Леросу: Нардепи "Слуги народу" написали заяву на Єрмака в ДБР, ОГП, СБУ, САП і МВС

Якщо "сірий кардинал" Зеленського сподівався заявою на свого кривдника в СБУ та ДБР погасити скандал, то розрахунок явно виявився невдалим. Скандал тільки посилюється

Успішна контратака голови ОПУ, з допитами співробітниками СБУ нардепа Лероса стикнулась з новою хвилею заяв у правоохоронні органи стосовно скандальних аудиозаписів, зазначають Патріоти України. Так народні депутати фракції "Слуга народу" вимагають перевірити факти в оприлюднених нардепом Гео Леросом відеозаписах і притягнути винних до відповідальності, а не самого Лероса.

Заява депутатів до правоохоронних органів опублікована народним депутатом від фракції "Слуга народу" Микитою Потураєвим в facebook.

"Інформація може свідчити про торгівлю державними посадами за участі посадовців Офісу Президента України.

Але реакція деяких правоохоронних органів у цих обставинах була вкрай дивною - адже запитання у них виникли не до змісту оприлюднених записів, на що в першу чергу ті повинні були б звернути увагу, а до факту того, що вони стали можливими. Вважаємо такі дії загрозливими для громадянського суспільства та його базових прав і свобод", - йдеться у заяві.

Депутати закликають правоохоронців виключити дії, які можна було б розглядати, як тиск або переслідування Лероса.

Вони звернулися до Офісу генерального прокурора, Державного бюро розслідувань, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ України з вимогою в першу чергу розслідувати безпосередньо суть оприлюднених записів.

На концерті Кобзона триває аншлаг і знов висока утилізація автотранспорту росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 16 липня

четвер, 16 липень 2026, 7:15

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 16.07.26 орієнтовно склали:

Перехоплювач і камікадзе: Чим унікальний новий український БпАК "Таліон":

четвер, 16 липень 2026, 6:48

Міністерство оборони України кодифікувало та допустило до експлуатації у підрозділах Сил оборони безпілотний авіаційний комплекс (БпАК) «ТАЛІОН» вітчизняного виробництва. Він може бути як перехоплювачем, так і ударним дроном. передають Патріоти України...