Колеги стурбовані: Члени ВРП приходили в Офіс президента напередодні розгляду відсторонення судді Вовка

Член Комісії Андрій Козлов відповів, що нічого не знає про такі зустрічі.
Павло Вовк. Фото: соцмережі.

Члени вищої ради правосуддя Володимир Говоруха і Андрій Овсієнко приходили в Офіс президента напередодні розгляду клопотання про відсторонення від посади колишнього голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка і судді Ігоря Погрібніченка. Про це йдеться у відповіді ВРП на запит Слідство.Інфо, передають Патріоти України.

Повідомляється, що члени ВРП відвідали Офіс президента з метою обговорення “питань судово-правової реформи”. Дану інформацію прокоментували у створеній президентом Володимиром Зеленським Комісії з питань правової реформи.

Зокрема, журналісти поцікавилися у членів Комісії, чи дійсно вони 14 і 15 серпня зустрічалися в Офісі Президента з представниками ВРП і обговорювали «питання судово-правової реформи». Член Комісії Андрій Козлов відповів, що не знає про такі зустрічі.

“Вперше чую. Якщо зустрічі відбувалися, то мене на них явно не запрошували … Якщо таке було, то це був чийсь дивний переговорний майданчик”, – сказав він.

Мати впевнена, що сина вбили: Найманці "ДНР" оголосили про втечу полоненого українця Сінченка (відео)

понеділок, 1 червень 2020, 22:18

Григорія Сінченка перший раз заарештували в окупованому Донецьку ще 2 грудня 2016 року. “Поліція” самопроголошеної “ДНР” оголосила в розшук українця Григорія Сінченка, заарештованого бойовиками в жовтні 2019 року в окупованому Донецьку. Про це телефоно...

Звільнений від "рабства біндер": Гордон зізнався, що за часів Порошенка не наважився б на інтерв'ю із Гіркіним

понеділок, 1 червень 2020, 21:58

Міністерство у справах ветеранів назвало інтерв'ю з Гіркіним, яке з'явилося 18 травня, популяризацією військових злочинів на території України. Журналіст Дмитро Гордон заявив, що не робив би інтерв'ю з російським найманцем і терористом Ігорем Гіркіним ...