Колеги стурбовані: Члени ВРП приходили в Офіс президента напередодні розгляду відсторонення судді Вовка

Член Комісії Андрій Козлов відповів, що нічого не знає про такі зустрічі.
Павло Вовк. Фото: соцмережі.

Члени вищої ради правосуддя Володимир Говоруха і Андрій Овсієнко приходили в Офіс президента напередодні розгляду клопотання про відсторонення від посади колишнього голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка і судді Ігоря Погрібніченка. Про це йдеться у відповіді ВРП на запит Слідство.Інфо, передають Патріоти України.

Повідомляється, що члени ВРП відвідали Офіс президента з метою обговорення “питань судово-правової реформи”. Дану інформацію прокоментували у створеній президентом Володимиром Зеленським Комісії з питань правової реформи.

Зокрема, журналісти поцікавилися у членів Комісії, чи дійсно вони 14 і 15 серпня зустрічалися в Офісі Президента з представниками ВРП і обговорювали «питання судово-правової реформи». Член Комісії Андрій Козлов відповів, що не знає про такі зустрічі.

“Вперше чую. Якщо зустрічі відбувалися, то мене на них явно не запрошували … Якщо таке було, то це був чийсь дивний переговорний майданчик”, – сказав він.

Хіти тижня. 20 квартир, 17 авто і не тільки: У нардепа від "Слуги народу" знайшли "добра" на кількох людей (фото, відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 4:00

Нардеп, як з'ясувалося, досі не заповнив електронну декларацію, знайшовши лазівку в законодавстві. "Відомий блогер і молодий недосвідчений політик", як назвав його ведучий Денис Бігус, як з'ясувалося, досі не заповнив електронну декларацію, знайшовши л...

Хочешь жить - умей вертеться", або Щоб Ляшко не заскочив зненацька: Українців повеселив відеопосібник по самообороні для нардепів "Слуги народу"

вівторок, 19 листопад 2019, 0:20

"Невеликий відеопосібник по самообороні для депутатів, на яких періодично здійснюються напади!", - підписав Беленюк свій відеопосібник. . Користувачі мережі оцінили повчальний ролик.