Колективна втеча від бацькіного гніву? У Білорусі раптово зникли директори усіх цукрових заводів

Усі директори раптово відправилися "у відпустку", але зникли на шляху до місця відпочинку.

У Білорусі одночасно зникли директори усіх чотирьох цукрових заводів країни, а також керівник Білоруської цукрової компанії. За даними джерел TUT.BY, справу розслідує Комітет державної безпеки, передають Патріоти України.

Джерела також уточнили, що в рамках цієї справи на минулому тижні затримали 11 осіб. Передбачається, що затримання проводяться в рамках справи про корупцію, проте в КДБ коментарів журналістам не дають.

Видання зазначає, що в п’ятницю, 24 січня, директор Городійського комбінату Михайло Криштапович летів на відпочинок, але літак Мінськ — Мюнхен розгорнули біля Вроцлава. Директора комбінату зняли з борту в Гродно. У той же день стало відомо, що в аналогічну “відпустку” полетів і директор Слуцького цукрорафінадного заводу Микола Прудник, з робочого місця пропав директор Жабинковського цукрового заводу Віктор Миронов, а також «у Мінськ поїхав» Дмитро Єгоров, який очолює завод в Скіделі.

Також наголошується, що фігурантом “цукрової справи” є і керівник Білоруської цукрової компанії Дмитро Кирилов.


Хіти тижня. Зеленського принизили. Його конфлікт із Коломойським неминучий, - Портников

понеділок, 17 лютий 2020, 17:00

Соратники, коли приходять до влади, завжди не можуть поділити владний пиріг. Конфлікт між президетом Володимиром Зеленським та олігархом Ігорем Коломойським неминучий. Про це сказав публіцист Віталій Портников, передають Патріоти України. "Не думаю, що...

Скільки українців вважають Росію державою-агресором: Соціологи оприлюднили цікаві дані

понеділок, 17 лютий 2020, 16:53

На даний час 54,4% українців розглядають Росію як державу-агресора, що загрожує існуванню України як держави, і з якою не слід підтримувати жодних стосунків. Про це свідчать результати соцопитування щодо соціально-політичної ситуації в країні, проведе...