Колюня дозрів до сатрапа: Засновник NEXTA розповів, що молодший син Лукашенка вже готовий стріляти по мирних людях

Молодшого сина президента Білорусі Олександра Лукашенка Миколу можна вважати співучасником злочинів його батька проти народу. Таку думку в інтерв’ю журналісту Юрію Дудю висловив засновник білоруського опозиційного телеграм-каналу Nexta Степан Путіло (Свєтлов), передають Патріоти України.

“Коля Лукашенко займається грою на фортепіано, знає китайську та інші іноземні мови, їздить з татом по міжнародних форумах - чим не ідеальний в масовому розумінні політик майбутнього? Я думаю, на це його і натаскували. Але я не думаю, що білоруси за нього на потенційних виборах можуть проголосувати, тому що дуже велике значення має його прізвище. Якщо він виходить з “калашем”, я думаю, він вже як співучасник вважається. Значить, він готовий стріляти в мирних людей”, – вважає він.

Путіло також зазначив, що не вірить словам Лукашенка, який називає сина Миколу “головним опозиціонером в сім’ї”. “Я думаю у нього така психологічна обробка пропагандистська, більше, ніж там у внутрішніх військах. Ну там вже всі – ляльководи, НАТО, США, все це йому з дитинства вбивають у голову. Ми ж усі провокатори в його розумінні”, – зазначив він.

На кордоні з Нагірним Карабахом були помічені іранські танки (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 18:57

У конфлікті в Нагірному Карабасі Іран підтримує Азербайджан. Уздовж кордону Ірану з Нагірним Карабахом помітили танки T-72M1 і БМП-2. Про це повідомив у своєму Twitter військовий аналітик з Мальти Бабак Тагвей, передають Патріоти України. . Журналіст ...

Проти скреп: США провели секретні навчання у Німеччині

субота, 24 жовтень 2020, 18:26

Під час навчання було відпрацьовано об’єднання союзних держав на суші, морі, повітрі, кібер- і космічному просторі у разі конфлікту. Як зазначається, тренування Austere Challenge 2021 тривало протягом тижня. За словами директора по навчаннях та оцінці ...