"Коломойському нема чого боятися": Перший секретар РНБО Зеленського пояснив, по кому і як вдарить реєстр олігархів

У Раді національної безпеки і оборони презентували систему моніторингу діяльності олігархів. Тим, хто опиниться в цьому “реєстрі олігархів”, буде складніше отримувати доступ до фінансування за кордоном. Також це вплине на економіку та звичайних громадян, зазначають Патріоти України.

Про це заявив в ефірі програми “Свобода слова з Славіком Шустером” на телеканалі "Україна" міністр фінансів у 2016-2018 роках і секретар РНБО у 2019 році Олександр Данилюк.

“Для тих, хто знаходиться в цьому реєстрі, буде набагато складніше отримувати доступ до фінансування за кордоном. Так, Коломойському нема чого боятися, а решті, хто опиниться в цьому реєстрі, буде набагато важче отримувати фінансування. А це - тисячі і десятки тисяч людей, які отримують роботу. Тобто влада, котра запроваджує цей реєстр, має думати про наслідки. Це однозначно впливає на економіку, на підприємства. Мене важко звинувачувати, що я підтримую олігархів. Насправді я та людина, яка націоналізувала ПриватБанк і заморозила активи Коломойського, це перший і єдиний (окрім Медведчука) крок до деолігархізації”, - заявив Данилюк.

Він нагадав, що бізнесмен Ігор Коломойський і так під санкціями США, по ньому відкрито судові справи, тож він не може виїхати з України.

“Хто ж отримає плюси від деолігархізації? Влада перекуповує депутатів, які фінансувалися за рахунок корупційних потоків. Це така "деолігархізація" по-українськи”, - вважає Данилюк.

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...