
Нацкомісія з енергетики і тарифів (НКРЕКП) виступає за відновлення імпорту електроенергії з Росії та Білорусі після зняття карантину, щоб забезпечити на ринку конкуренцію. Про це сказав глава регулятора Валерій Тарасюк, зазначають Патріоти України.
"Ми дивимося на імпорт як на елемент конкурентного середовища. Необхідність його обмеження була викликана виключно кризою у зв'язку з пандемією COVID-19. Після подолання кризи я вважаю за необхідне дозволяти імпорт для забезпечення конкуренції. Особливо це важливо для нашого висококонцентрованого ринку генерації", - сказав він.
Тарасюк підкреслив, що заборона імпорту була введена регулятором тільки на час карантину. Також він зазначив, що імпорт як такий став можливим після вступу в силу закону "Про ринок електроенергії". Отже, Верховна Рада може як дозволити, так і заборонити постачання електрики з-за кордону.
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...