
Колишній топ-менеджер "ПриватБанку" Олександр Дубілет через суд оскаржив націоналізацію банківської установи. Про це повідомляє Finbalance, передають Патріоти України.
Провадження за позовом колишнього голови правління до Фонду гарантування вкладів, Мінфіну і "ПриватБанку" Господарський суд Києва відкрив 2 січня 2020 року. До переходу установи в державну власність Дубілет був міноритарним акціонером банку - він володів 2,7249% акцій.
Відзначимо, Олександр Дубілет - це батько міністра Кабінету міністрів України Дмитра Дубілета, який раніше також працював в "Приватбанку" і займав посаду IT-директора.
Нагадаємо, що "ПриватБанк" було створено в 1992 році Геннадієм Боголюбовим та Ігорем Коломойським. На момент націоналізації в кінця 2016 року він був найбільшою фінансовою установою України. Рішення про націоналізацію банку було схвалено 18 грудня 2016 року. У грудні 2017 року "ПриватБанк" подав до Високого суду Лондона позов про шахрайство, скоєне за попередньою змовою осіб щодо Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та шести компаній, які, ймовірно, знаходяться в їх власності або під їх контролем.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...