
Колишній топ-менеджер "ПриватБанку" Олександр Дубілет через суд оскаржив націоналізацію банківської установи. Про це повідомляє Finbalance, передають Патріоти України.
Провадження за позовом колишнього голови правління до Фонду гарантування вкладів, Мінфіну і "ПриватБанку" Господарський суд Києва відкрив 2 січня 2020 року. До переходу установи в державну власність Дубілет був міноритарним акціонером банку - він володів 2,7249% акцій.
Відзначимо, Олександр Дубілет - це батько міністра Кабінету міністрів України Дмитра Дубілета, який раніше також працював в "Приватбанку" і займав посаду IT-директора.
Нагадаємо, що "ПриватБанк" було створено в 1992 році Геннадієм Боголюбовим та Ігорем Коломойським. На момент націоналізації в кінця 2016 року він був найбільшою фінансовою установою України. Рішення про націоналізацію банку було схвалено 18 грудня 2016 року. У грудні 2017 року "ПриватБанк" подав до Високого суду Лондона позов про шахрайство, скоєне за попередньою змовою осіб щодо Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та шести компаній, які, ймовірно, знаходяться в їх власності або під їх контролем.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...