​Коломойський в інтерв'ю російським пропагандистам заявив, що допоможе Зеленському побудувати правильну Україну

Скандальний олігарх і політик заявив, що збирається повернутися на Україну і готовий допомагати переможцю президентських виборів Володимиру Зеленському. Про це повідомляє телеканал НТВ, зазначають Патріоти України.

Наразі Коломойський все ще в Ізраїлі. Повернутися планує після офіційного оголошення результатів виборів. За його словами, перший час після повернення не збирається ні з ким бачитися, а хоче відпочити «у себе в селі під Дніпропетровськом».

Олігарх сказав, що «дуже хотів» перемоги Зеленського на виборах. Запевняє, що всього «один або два рази» допомагав обраному президенту порадами за час передвиборчої кампанії і готовий допомагати і далі, «але це не є масовим явищем».

В команду Зеленського бізнесмен йти не збирається - висловив лише готовність консультувати майбутнього президента

"Кнопочка" сама заробила?: "Слуга народу" засвітила в Раді елітний годинник Hublot (фото)

середа, 2 грудень 2020, 11:59

В той час, як мінімальна зарплата українців складає 5 тисяч гривень, Олена Криворучкіна дозволила собі розкішну річ у 153 мінімальні зарплати. Народний депутат від "Слуги народу" " Олена Криворучкіна, яку раніше "застукали" за пікантним листуванням в п...

Скреп дотиснули: Кремль погодився на розміщення турецьких миротворців в Карабасі

середа, 2 грудень 2020, 11:46

Москва фактично погодилася з офіційною присутністю турецького миротворчого контингенту в Нагірному Карабасі з тими ж функціями і повноваженнями, як і у російського.​. Зазначається, що за підсумками недавніх переговорів Москва і Анкара все ж підписали п...