​Коломойський в інтерв'ю російським пропагандистам заявив, що допоможе Зеленському побудувати правильну Україну

Скандальний олігарх і політик заявив, що збирається повернутися на Україну і готовий допомагати переможцю президентських виборів Володимиру Зеленському. Про це повідомляє телеканал НТВ, зазначають Патріоти України.

Наразі Коломойський все ще в Ізраїлі. Повернутися планує після офіційного оголошення результатів виборів. За його словами, перший час після повернення не збирається ні з ким бачитися, а хоче відпочити «у себе в селі під Дніпропетровськом».

Олігарх сказав, що «дуже хотів» перемоги Зеленського на виборах. Запевняє, що всього «один або два рази» допомагав обраному президенту порадами за час передвиборчої кампанії і готовий допомагати і далі, «але це не є масовим явищем».

В команду Зеленського бізнесмен йти не збирається - висловив лише готовність консультувати майбутнього президента

Хіти тижня. "Леді Ю" починає і виграє: Навіщо Тимошенко знов "підставила плече" шостому президенту України

середа, 1 квітень 2020, 4:00

Юлія Тимошенко вирішила поставити на паузу свою опозиційність, розраховуючи на бонуси від влади, якій вона буде попутно роздавати мудрі поради досвідченого управлінця. "В ситуации управленческой дезорганизации и общей нарастающей паники и хаоса, вызван...

Хіти тижня. Вони всі "за мир": Тука розповів, як Путін за допомогою "активістів" знищує Україну (відео)

середа, 1 квітень 2020, 2:00

Замість вимог до Кремля такі «активісти» і «миротворці» висувають вимоги до Києва, підривають довіру до влади. За його даними, російські «куратори» Донбасу створили цілу мережу «неурядових організацій», які навіть використовували українську символіку, ...