​Коломойський в інтерв'ю російським пропагандистам заявив, що допоможе Зеленському побудувати правильну Україну

Скандальний олігарх і політик заявив, що збирається повернутися на Україну і готовий допомагати переможцю президентських виборів Володимиру Зеленському. Про це повідомляє телеканал НТВ, зазначають Патріоти України.

Наразі Коломойський все ще в Ізраїлі. Повернутися планує після офіційного оголошення результатів виборів. За його словами, перший час після повернення не збирається ні з ким бачитися, а хоче відпочити «у себе в селі під Дніпропетровськом».

Олігарх сказав, що «дуже хотів» перемоги Зеленського на виборах. Запевняє, що всього «один або два рази» допомагав обраному президенту порадами за час передвиборчої кампанії і готовий допомагати і далі, «але це не є масовим явищем».

В команду Зеленського бізнесмен йти не збирається - висловив лише готовність консультувати майбутнього президента

Хіти тижня. Юні мученики: Львівських студентів розстріляли за відмову навчатися російською

субота, 21 вересень 2019, 23:05

Процес над студентами і гімназистами, частина з яких були прихильниками ОУН або членами «Юнацтва», почався у вересні 1940 року. Чого тільки не витворяла радянська влада в Україні, які дикунські методи не вигадувала, як тільки не нищила наш цвіт, аби ли...

"Перенесіть бойові дії на всю територію України": Ідеолог "русского міра" закликав до війни

субота, 21 вересень 2019, 23:00

Семен Багдасаров стверджує, що українська сторона нібито зірвала домовленості щодо Донбасу. Пропагандист РФ, директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров закликав "Л/ДНР" перенести бойові дії зі сходу на решту тери...