Коломойський в курсі? Андрій Богдан дав гучну обіцянку послам G7 щодо "Приватбанку"

Банкова робить все щоб отримати життєдайний кредит від МВФ. Пікантності ситуації придає й той факт, що голова ОПУ досі вважається наближеною до дніпровського олігарха людиною

ФОТО: ОПУ

В Офісі президента за відсутності Володимира Зеленського відбулася зустріч з послами країн "Великої сімки". З ними спілкувалися голова ОПУ Андрій Богдан і його заступники Андрій Смирнов і Юлія Ковалів, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу глави держави.
"Співрозмовники обговорили пріоритети проведення економічних реформ, співпраця з міжнародними партнерами, міжнародними фінансовими організаціями та судову реформу в Україні. Українська сторона поінформувала про пріоритети та подальші кроки щодо кроків, спрямованих на економічне зростання і поліпшення інвестиційного клімату, а також повідомила про те, що проекти законів про незаконне збагачення і анбандлінге НАК "Нафтогаз України" (відокремлення діяльності з транспортування палива) будуть розглянуті на наступному тижні ", - г ворітся в повідомленні.
Відзначається, що особливу увагу сторони акцентували на переговорному процесі з Міжнародним валютним фондом, реформуванні банківського сектора і повернення коштів збанкрутілих банків.
"Прийнявши рішення про націоналізацію, держава вклала в ПриватБанк 155,3 млрд грн, що дозволило зберегти кошти українців. Ми вважаємо, що які б не були рішення судів, немає ніяких підстав для повернення державного ПриватБанку колишнім акціонерам", - запевнили в ОПУ.
Нагадаємо, 11 жовтня з послами країн "Великої сімки" також спілкувався Андрій Богдан.

Українська авіація знищила на ТОТ пункт управління БпЛА "Молнія" (відео)

неділя, 28 червень 2026, 16:32

​. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...

Бійці МВС, ризикуючи життям, вилучили бойову частину російської ракети, що могла будь-якої миті підірвати житлову багатоповерхівку Києва

неділя, 28 червень 2026, 15:36

Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...