Коломойський в курсі? Андрій Богдан дав гучну обіцянку послам G7 щодо "Приватбанку"

Банкова робить все щоб отримати життєдайний кредит від МВФ. Пікантності ситуації придає й той факт, що голова ОПУ досі вважається наближеною до дніпровського олігарха людиною

ФОТО: ОПУ

В Офісі президента за відсутності Володимира Зеленського відбулася зустріч з послами країн "Великої сімки". З ними спілкувалися голова ОПУ Андрій Богдан і його заступники Андрій Смирнов і Юлія Ковалів, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу глави держави.
"Співрозмовники обговорили пріоритети проведення економічних реформ, співпраця з міжнародними партнерами, міжнародними фінансовими організаціями та судову реформу в Україні. Українська сторона поінформувала про пріоритети та подальші кроки щодо кроків, спрямованих на економічне зростання і поліпшення інвестиційного клімату, а також повідомила про те, що проекти законів про незаконне збагачення і анбандлінге НАК "Нафтогаз України" (відокремлення діяльності з транспортування палива) будуть розглянуті на наступному тижні ", - г ворітся в повідомленні.
Відзначається, що особливу увагу сторони акцентували на переговорному процесі з Міжнародним валютним фондом, реформуванні банківського сектора і повернення коштів збанкрутілих банків.
"Прийнявши рішення про націоналізацію, держава вклала в ПриватБанк 155,3 млрд грн, що дозволило зберегти кошти українців. Ми вважаємо, що які б не були рішення судів, немає ніяких підстав для повернення державного ПриватБанку колишнім акціонерам", - запевнили в ОПУ.
Нагадаємо, 11 жовтня з послами країн "Великої сімки" також спілкувався Андрій Богдан.

"Нормальні професійні стосунки": Реакція із Москви на затримання російського генерала в Сирії

субота, 25 січень 2020, 21:13

Росіяни визнали, що інцидент мав місце 14 місяців тому. "Перехоплення" американцями російської автоколони і, зокрема, такого собі російського генерала, в районі міста Манбідж у Сирії є прикладом ефективної взаємодії військових двох країн, передають Пат...

Хіти тижня. Кум Путіна разом з кремлівськими пропагандистами накинулися на закон про мову. Однак спливла пікантна деталь - партія Медведчука "продала Россию"

субота, 25 січень 2020, 21:00

З ОПЗЖ тільки троє депутатів голосували проти закону, а двоє навіть... за. "Это очень смешно. 16 января Рада проголосовала за законопроект о среднем образовании (0901), который сокращает использование русского языка в школах. В России тут же начинается...