Коломойський зробив несподіване зізнання щодо Тимошенко і виборів

Олігарх Ігор Коломойський заявляє, що вони з лідеркою "Батьківщини" Юлією Тимошенко - друзі і він має намір допомагати їй на парламентських виборах, повідомляють Патріоти України.

«Ми з нею в нормальних стосунках... Ми з нею друзі, добре. Якщо вона назвала мене другом, значить, ми з нею друзі», – сказав Коломойський, коментуючи аудіозапис, на якому Тимошенко вітає його з днем народження і називає другом.

Відповідаючи на питання, чи нормально він спілкується з Тимошенко після президентських виборів, олігарх сказав: «Так, і будемо допомагати їй на парламентських виборах».

На уточнювальне запитання, яким чином він буде допомагати Тимошенко, Коломойський пояснив: «Тим, що ціни на рекламу (на «1+1» – ред.) будемо намагатися робити прийнятні для всіх. Тому що їхня партія не дуже багата». Юлія Тимошенко цю заяву наразі не коментувала.

Мобілізовані росіяни масово телефонують на гарячу лінію в Україну з питань здачі в полон - ГУР Міноборони

понеділок, 26 вересень 2022, 21:29

Мобілізовані росіяни активно звертаються на українську гарячу лінію «Хочу жити» з питаннями щодо здачі в український полон. Про це повідомляє представник ГУР Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону, передають Патріоти України. «Дуже багато зараз зв...

Біженці та зниклі без вісті: Як склалася доля харківських гауляйтерів (фото, відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 20:59

Від початку війни десятки чиновників та поліцейських Харківщини перейшли на бік Росії в окупованих містах. Ще дехто приїхав разом з окупаційною армією, аби використати шанс та зробити "кар'єру", що за інших обставин була б неможливою, зазначають Патріо...