"Колона йшла на Київ": Український захисник розповів, як знищував техніку ворога на Житомирській трасі (відео)

Військовослужбовець Національної гвардії України з позивним "Зять" розповів, як на початку весни 2022-го знищував техніку російських окупантів на Житомирській трасі. 26 березня ворог вкотре спробував прорватися цією дорогою до Києва, передають Патріоти України.

Разом із побратимами "Зять" зайняв позицію та чекав наближення противника. Про це йдеться у програмі "Форпост UA". "Там відбувались далі бойові дії. Страшно було стріляти, але мусив стріляти, бо я розумів, що замість мене ніхто цього не зробить. Зробив я на Житомирській трасі п'ять вистрілів", – сказав військовий. Результатом "полювання" на техніку ворога стали два танки та бойова машина піхоти росіян."Я буду зі своїми побратимами від початку і до кінця", – додав нацгвардієць.

Міноборони України запровадило новий базовий контракт: для військовослужбовців на тилових і небойових посадах

середа, 24 червень 2026, 12:58

24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...

Уточнення по нічній атаці на Крим: Сили СБУ уразили два аеродроми та засоби ППО, включно з "Панцирями-С1"

середа, 24 червень 2026, 11:58

Воїни Центру спецоперацій "Альфа" Служби безпеки України завдали успішних ударів по системах ППО біля Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів "Саки" та "Гвардійське" в окупованому Криму, передають Патріоти України. Повідомл...