"Колона йшла на Київ": Український захисник розповів, як знищував техніку ворога на Житомирській трасі (відео)

Військовослужбовець Національної гвардії України з позивним "Зять" розповів, як на початку весни 2022-го знищував техніку російських окупантів на Житомирській трасі. 26 березня ворог вкотре спробував прорватися цією дорогою до Києва, передають Патріоти України.

Разом із побратимами "Зять" зайняв позицію та чекав наближення противника. Про це йдеться у програмі "Форпост UA". "Там відбувались далі бойові дії. Страшно було стріляти, але мусив стріляти, бо я розумів, що замість мене ніхто цього не зробить. Зробив я на Житомирській трасі п'ять вистрілів", – сказав військовий. Результатом "полювання" на техніку ворога стали два танки та бойова машина піхоти росіян."Я буду зі своїми побратимами від початку і до кінця", – додав нацгвардієць.

У Росії пропонують готувати дітей до війни з НАТО: У Держдумі озвучили нову ініціативу

середа, 24 червень 2026, 13:26

У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...

Трафік нафти розблаковано: ООН починає масштабну евакуацію 600 суден з Перської затоки

середа, 24 червень 2026, 13:12

ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...