Колона спалена в нуль: Українські захисники знищили окупантів, які мали підсилити розбиті підрозділи (відео)

Збройні сили України знову завдали втрат російських окупантах. Українські захисники знищили загарбників, які мали посилити розбиті підрозділи, передають Патріоти України.

Воїни ЗСУ спалили цілу колону військових злочинців РФ."Ішла до к*цапська колона на посилення знекровлених підрозділів в одному з напрямків і не дійшла", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що бійці ЗСУ знищили ворога за 15 хвилин. В результаті колона російських окупантів була спалена в нуль. "Ці свин*собаки зламалися, везіть інших", – додали в Страткомі ЗСУ. На кадрах показано безліч робочої техніки армії РФ, яка загрузла в болоті. "Ось він "рускій мір". Зрештою, їхати далі нікуди", – каже голос українського захисника за кадром.

"80-90% втрат ворога": Військовий експерт пояснив, яка зброя потрібна ЗСУ насамперед

понеділок, 6 лютий 2023, 8:27

Українська армія зараз перш за все потребує артилерії і боєприпасах. Оскільки війська окупантів несуть 80-90% втрат саме від артилерійських ударів. Про це заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону відомий військовий експерт Роман Світан, передають Патріоти Укр...

Дуже врожайна доба: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 6 лютого

понеділок, 6 лютий 2023, 8:03

Загальні бойові втрати Росії на ранок 6 лютого становлять понад 132 160 осіб. За минулу добу лави "200-х" поповнили ще понад 870 окупантів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.