"Колони будуть вдиратися через кордон": Жданов розкрив сценарій можливого повторного наступу РФ

Якщо російські окупаційні війська зважаться на новий наступ на Україну, то вони діятимуть за тим сценарієм, який намагалися реалізувати на початку повномасштабної війни. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

"Все буде повторюватися так само, нічого не змінилося. Якщо росіяни здійснять ще одну спробу наступу на нашу територію, це будуть такі самі колони, які будуть вдиратися через кордон", - розповів Жданов в ефірі 24 каналу.

Як зазначив військовий експерт, єдина різниця може полягати у тому, що у лютому 2022 року окупанти могли майже вільно пересуватися територією України. Хоча й тоді українські захисники завдавали ударів по ворожій техніці за допомогою авіації, артилерії та мобільних груп CCO.

"Зараз же окупанти будуть змушені розгортатися у передбойовий чи бойовий порядок вже на самому кордоні. Адже ми облаштовуємо кордон як лінію оборони. І штурм почнеться безпосередньо на кордоні України", - пояснив Жданов.

Він зауважив, що на території України зараз перебуває вже понад 300 тисяч особового складу росіян. Вони ущільнюють оборону, насичують першу лінію військами, створюють другу лінію оборони. Водночас експерт не бачить, щоб загарбники формували ударне угруповання, яке може здійснювати масштабну наступальну операцію.

Жданов припустив, що росіяни намагатимуться збільшувати натиск на одному оперативному напрямку, як це відбувається на Донеччині. Військовий експерт нагадав, що, за даними німецької розвідки, Росія зможе сформувати ударне угруповання не раніше квітня. "Зараз у Росії не та кількість військ для того, аби починати вторгнення, наприклад, через кордон у Харківській області", - додав Жданов.

Слідом за Лісовим: Ще один високопосадовець відмовився від наукового ступеня

середа, 31 травень 2023, 22:43

Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак офіційно відмовився від наукового ступеня доктора технічних наук. Про це він повідомив у Telegram, передають Патріоти України. Бабак нагадав слова українського філософа Вол...

"Більшу частину міста контролює ворог": У Міноборони розповіли, що наразі відбувається у Бахмуті

середа, 31 травень 2023, 22:30

У Міноборони пояснили, що наразі відбувається у Бахмуті. Про це в ефірі телемарафону розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України. Маляр зазначила, що не дивлячись на відносне затишшя по новинам із Бахмуту, там в останн...