Колосальна сума, але..: Євросоюз підрахував, скільки військової допомоги надав Україні

Україна отримала від країн Європейського союзу військової допомоги на суму в майже 12 млрд євро - як через Європейський фонд миру, так і на двосторонній основі. Про це повідомив високопосадовець ЄС, передають Патріоти України.

«Ми наближаємося до показника в 12 млрд євро військової допомоги, яка була надана Україні – як через механізм European Peace Facility, так і на двосторонній основі», – сказав посадовець. Також політик нагадав про безпрецедентний обсяг макрофінансової допомоги, яку ЄС надає Україні.

«18 млрд євро виділені на 2023 рік на умовах, які також є безпрецедентними для ЄС – кошти виділяються на 35 років, а країни ЄС самостійно виплачують відсотки та адміністративні витрати цієї позики», – додав він.Україна отримала від країн Європейського союзу військової допомоги на суму в майже 12 млрд євро – як через Європейський фонд миру, так і на двосторонній основі. Про це повідомив високопосадовець ЄС, передає «Європейська правда».

«Ми наближаємося до показника в 12 млрд євро військової допомоги, яка була надана Україні – як через механізм European Peace Facility, так і на двосторонній основі», – сказав посадовець.

Також політик нагадав про безпрецедентний обсяг макрофінансової допомоги, яку ЄС надає Україні. «18 млрд євро виділені на 2023 рік на умовах, які також є безпрецедентними для ЄС – кошти виділяються на 35 років, а країни ЄС самостійно виплачують відсотки та адміністративні витрати цієї позики», – додав він.

"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...