Колосальні цифри: Втрати Росії в Україні можуть у 10 разів перевищити втрати США у В'єтнамі, - Newsweek

В Україні вже загинули десятки тисяч росіян. Ця цифра, очікується, вплине на націю протягом наступних десятиліть. Хоча точні цифри не підтверджені, вважається, що військові втрати Росії вдвічі перевищують кількість загиблих американських військовослужбовців у В'єтнамі в одну десяту випадків. Про це повідомляє Newsweek, передають Патріоти України.

Генерал армії Марк Міллі, голова Об'єднаного комітету начальників штабів США, заявив, що близько 100 000 російських солдатів були вбиті або поранені в Україні.

"У тому конфлікті загинуло трохи більше 58 000 військовослужбовців США, більшість із яких загинули протягом приблизно десятиліття. Для тих із нас, хто достатньо дорослий, щоб пам’ятати про це, ця війна спричинила значні наслідки для суспільства", — сказав Newsweek Рональд Фрікер, професор статистики з Virginia Tech ..

4 грудня Міністерство оборони України повідомило, що загальна кількість загиблих росіян досягла 91,5 тисячі осіб. Того ж дня вашингтонський аналітичний центр Institute for the Study of War заявив, що Росія втрачає близько 100 солдатів на день у битві за Бахмут. Речник Східного угруповання військ України Сергій Череватий повідомив, що щодня внаслідок поранень гине близько 50 бійців, ще 50 гинуть щодня.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...