
Українські підрозділи адекватно відповіли на вчорашню атаку російських окупантів. Про це розповів боєць ЗСУ на ім'я Валерій, підрозділ якого, вчора брав участь у відбитті атаки російських окупантів поблизу Хутора Вільний, повідомляють Патріоти України з посиланням на Армія.Інформ.
"Адекватна отвєтка. А шо робити? Коли б'ють по морді, ти ж не будеш складати ручки? Дали їм трошки. Оскільки ми не можемо великий калібр підтягувати, то чим було, тим і надавали. Слава Богу, відступили вони", - розповів боєць.
Отримавши гідну відсіч, вони запросили режим «тиші», аби забрати з поля бою своїх поранених та вбитих. Українська армія, виконуючи вимоги міжнародного права щодо ведення бойових дій, задовольнила це гуманітарне прохання противника, сподіваючись на його гідність.
Серед українських захисників, на жаль, один загиблий, четверо зазнали легкі поранення, їм надається медична допомога. За останніми даними у ворога четверо загиблих та шестеро поранених.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...