Коли для тебе 5 000 гривень мінімалки вже не бідність: ЗМІ перевірили, які ціни в магазині, куди заскочив Зеленський за покупками

За словами продавців, в Goodwine роблять покупки всі депутати і зірки шоу-бізнесу.​

Позавчора, 6 червня, Володимира Зеленського помітили в елітному супермаркеті Goodwine. Президент в м'ясному відділі вибирав продукти. У магазин Зеленський відправився після велопрогулянки з журналістами в резиденції "Залісся". На відео глава держави був в тому ж одязі, що і на фото з велопрогулянки: в спортивних штанях, футболці та кросівках. На обличчі - захисна маска. Візок був завантажений продуктами, в ньому можна було розглянути фрукти, лоток яєць, дві пляшки якогось алкогольного напою. Журналісти відвідали Goodwine і дізналися, як часто Зеленський отоварюється в цьому магазині і чому віддає перевагу, повідомляють Патріоти України.

Популярний серед заможних киян магазин Goodwine знаходиться на вулиці Мечникова (біля метро "Кловська" і бізнес-центру Парус). Біля входу чергують три охоронці. Вони вимірюють температуру і стежать за тим, щоб відвідувачі заходили в масках. Столика з дезінфекторам для рук немає. На підлозі нанесена дистанційна розмітка.
Насамперед вирушаємо в м'ясний відділ, де і помітили Зеленського. Вітрина ломиться від м'ясних виробів: хамон, балики, дорогі ковбаси. Ціни сильно різняться. Так, за хамон Курадо (з білих свиней) без кістки ви заплатите 79 гривень за 100 грам, а за Хамон Іберіко де бейота (з чорних свиней, найдорожчий хамон в світі - Ред.) - 890 грн за 100 грам. За яловичину вам прийдется заплатити від 350 до 600 грн за кіло. Ковбаси з української телятини стартують від 350 і досягають 1 200 за кг. Стейк українського виробництва в Goodwine коштує від 270 до 550 грн за кг, а за стейк виробництва США потрібно заплатити від 800 до 2 000 грн.

Продавець розповів, як часто президент буває у супермаркеті. "Бачив, що в інтернеті писали про те, що Зеленський сюди приходив, але він і до президентства був частим гостем, зараз просто до нього більше уваги. Особисто я його тут не бачив, але інші хлопці говорили, що він приїжджав сюди кілька разів, вже будучи президентом і купував продукти", - говорить консультант.

Довгим діалог не вийшов - позаду вишикувалася черга. Консультант винного відділу розповідає, що в Goodwine працює тільки пару місяців, і за цей час Зеленський не з'являвся жодного разу. На питання, який алкоголь він купує, консультант здивувався, що президент взагалі заїжджав в їх магазин. Цю новину йому повідомили ЗМІ. Касир виявилася більш обізнаною і психологічно підготовленою до подібних візитів.

"Це наш постійний покупець, зараз до нього ставляться не дуже добре і тому акцентують на цьому увагу, а так він завжди купував у нас", - сказала вона і додала, що немає в цьому особливої сенсації - в Goodwine роблять покупки всі депутати і зірки шоу-бізнесу.


Джерело: Страна

Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

"Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підря...

З архіву ПУ. Вирішили сховати вкрадене надійніше: Через Кримський міст у Росію перегнали бойову авіацію (фото)

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:00

СУ-27 переганяли на автотранспорті з Криму в бік Краснодарського краю Російської Федерації. По Кримському мосту знову пересувається військова техніка. Раніше тут була зафіксована колона вантажівок КамАЗ, а тепер через міст перевозять бойову авіацію. Ві...