Коли дочекається Україна антикорупційної революції? ВРП залишила без розгляду скаргу "ПриватБанку" на дії судді Печерського райсуду Вовка у справі проти Суркісів

Друга дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 18 січня постановила залишити без розгляду та повернути ПриватБанку скаргу щодо судді Печерського районного суду Києва Сергія Вовка. Про це повідомляється в результатах засідання ВРП, розміщених на його сайті у вівторок, інформують Патріоти України.

Причини такого рішення в тексті результатів засідання не пояснюються. Як повідомлялося, на початку грудня "Приватбанк" подав до Вищої ради правосуддя скаргу на 1,1 тис. сторінок на дії судді Печерського районного суду Києва Вовка.

2 вересня 2020 року, суддя Печерського райсуду Києва Вовк повністю задовольнив заяву компаній братів Суркісів про порядок виконання рішення суду від 2017 року про зобов'язання "Приватбанку" обслуговувати їхні депозити, розмішені до націоналізації банку на рахунках його кіпрської філії, і цей порядок передбачає стягнення цих коштів на користь позивачів. Загальна сума вимог до банку, визначена судом, становить $347,374 млн (з них близько $102 млн - відсотки, нараховані за ставкою 13% річних).

Суд також санкціонував примусове списання коштів і (або) арешт майна "Приватбанку" в разі відмови виплачувати компаніям братів Суркісів зазначену суму. Згідно з позицією "Приватбанку", відповідні договори компаній Суркісів до теперішнього часу вважаються виконаними, оскільки в 2016 році під час проведення націоналізації їх обміняли на акції додаткової емісії.

Хіти тижня. На Донбасі вперше офіційно зафіксували російську РЛС 51У6 "Каста-2Е1", яку поспіхом намагалися замаскувати (фото)

середа, 3 березень 2021, 3:00

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm отримали ексклюзивне візуальне підтвердження інформації щодо першої офіційної фіксації російської радіолокаційної станції 51У6 «Каста-2Е1» на окупованій частині українського Донбасу. Волонтери...

Хто вср*вся?: Аваков заявив, що в його конфлікті із Саакашвілі був винен... Порошенко

середа, 3 березень 2021, 0:23

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та чинний голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі попри конфлікти у минулому мають добрі стосунки. Про це Арсен Аваков заявив в ефірі програми "VIP з Наталією Мосейчук" на тел...