Коли і як закінчиться війна в Україні: Експрем’єр РФ зробив неочікуваний прогноз

Колишній прем'єр-міністр РФ Михайло Касьянов вважає, що війна в Україні проти росіян завершиться наприкінці 2024 року. Українські війська здійснять прорив, і буде звільнено більшість захоплених ворогом земель. Таким прогнозом поділився ексчиновник в інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, передають Патріоти України.

“Ну, я вважаю, наприкінці наступного року (закінчиться війна в Україні проти Росії, — Ред.). Тому що я як і раніше сподіваюся, що Україна отримає додатково ті озброєння, які потрібні для активного ефективного наступу, так, як це очікували всі…”, — сказав він.

Касьянов додав, що Києву “неповні обсяги (допомоги, — Ред.) були обіцяні, а те, що було обіцяно, — невчасно поставлено..., і час було опущено, і були збудовані величезні споруди, оборонні споруди на окупованій території…”.

“Я думаю, що протягом зими-весни поставки будуть зроблені, обіцяне обладнання та озброєння буде поставлено, я хочу вірити в те, що Україна доб'ється своєї перемоги. Але, думаю, навіть якщо не всі окуповані території будуть звільнені до кінця року, я думаю, що до кінця наступного року це має закінчитися. Я думаю, що... прорив буде, я хочу в це вірити, і більшість територій буде звільнено…”, — сказав він.

Вантаж прямував до Німеччини: У Польщі просто на колії висипали ріпак із українських вагонів-зерновозів

п’ятниця, 23 лютий 2024, 12:14

На польській залізничній станції невідомими особами були пошкодженні три українські зерновози з ріпаком, які прямували транзитом до Гамбурга (Німеччина). Про це повідомив віцепрем'єр-міністр, міністр розвитку громад, територій та інфаструктури Олександ...

СБУ затримала на Донеччині зрадницю, яку "завербував" власний син з "ДНР" (фото)

п’ятниця, 23 лютий 2024, 11:59

Служба безпеки викрила ще одну російську агентку, яка розвідувала місця дислокації та маршрути переміщення Сил оборони на Донеччині. Про це повідомляє СБУ та Офіс Генпрокурора, передають Патріоти України. За даними слідства фігурантка намагалася виявит...