"Коли я бував у Криму, я там українців не бачив ніколи": Фагот назвав Гребенщикова "великим л*йном" (відео)

Популярний український співак Олег Михайлюта, більш відомий як Фагот із гурту ТНМК, назвав російського музиканта, соліст рок-гурту "Аквариум" Бориса Гребенщикова бородатим великим лайном через його попередні висловлювання про Крим та нові про культуру поза політикою. За словами українця, він не розуміє, як можна бути таким лицеміром і так цинічно висловлюватися, передають Патріоти України.

"У нас у всіх доброта, любов, також підлість і цинізм. Але якщо ти намагаєшся вдосконалювати у собі виключно підлість, брехню, цинізм, тоді ти можеш називатися росіянином... А типу цього вашого великого гівна, яке бородатий, розповідало кілька місяців тому, що: "Був я в Криму багато разів, я українців там не бачив". А тепер воно розповідає, що культура поза політикою, ми тут ні до чого. Як можна бути таким цинічним падлом?" – сказав Фагот в інтерв'ю російським журналістам Богданові Бакалейку й Денисові Катаєву для їхнього Youtube-каналу.

Михайлюта додав, що прикладом цинізму та брехні є влада Росії, яка сягнула досконалості в цьому. "Можна подивитися на уряд Росії. Вони так брешуть, найкращі в цьому, нема з ким змагатися. Вони скидають бомбу на Маріупольський пологовий будинок та розповідають, що там база вигаданих ними ж нацистів. Це таке лицемірство", – наголосив він.

Зауважимо, що в посиланні на слова Гребенщикова Фагот мав на увазі інтерв'ю росіянина для BBC у 2016 році. Відповідний фрагмент опубліковано на YouTube-каналі "I'm an Earthling". "Я не бачу жодних проблем між Росією та Україною. Їх не було і бути не може... Це один народ, просто розмовляє різними мовами трошки... Коли я бував у Криму, я там українців не бачив ніколи", – сказав тоді лідер гурту "Аквариум" на запитання щодо того, чий Крим.

Зазначимо, що Борис Гребенщиков засудив розв'язану РФ війну проти України. Він виступав на антивоєнному концерті російського репера Оксиморона у Лондоні.

"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...