"Коли я бував у Криму, я там українців не бачив ніколи": Фагот назвав Гребенщикова "великим л*йном" (відео)

Популярний український співак Олег Михайлюта, більш відомий як Фагот із гурту ТНМК, назвав російського музиканта, соліст рок-гурту "Аквариум" Бориса Гребенщикова бородатим великим лайном через його попередні висловлювання про Крим та нові про культуру поза політикою. За словами українця, він не розуміє, як можна бути таким лицеміром і так цинічно висловлюватися, передають Патріоти України.

"У нас у всіх доброта, любов, також підлість і цинізм. Але якщо ти намагаєшся вдосконалювати у собі виключно підлість, брехню, цинізм, тоді ти можеш називатися росіянином... А типу цього вашого великого гівна, яке бородатий, розповідало кілька місяців тому, що: "Був я в Криму багато разів, я українців там не бачив". А тепер воно розповідає, що культура поза політикою, ми тут ні до чого. Як можна бути таким цинічним падлом?" – сказав Фагот в інтерв'ю російським журналістам Богданові Бакалейку й Денисові Катаєву для їхнього Youtube-каналу.

Михайлюта додав, що прикладом цинізму та брехні є влада Росії, яка сягнула досконалості в цьому. "Можна подивитися на уряд Росії. Вони так брешуть, найкращі в цьому, нема з ким змагатися. Вони скидають бомбу на Маріупольський пологовий будинок та розповідають, що там база вигаданих ними ж нацистів. Це таке лицемірство", – наголосив він.

Зауважимо, що в посиланні на слова Гребенщикова Фагот мав на увазі інтерв'ю росіянина для BBC у 2016 році. Відповідний фрагмент опубліковано на YouTube-каналі "I'm an Earthling". "Я не бачу жодних проблем між Росією та Україною. Їх не було і бути не може... Це один народ, просто розмовляє різними мовами трошки... Коли я бував у Криму, я там українців не бачив ніколи", – сказав тоді лідер гурту "Аквариум" на запитання щодо того, чий Крим.

Зазначимо, що Борис Гребенщиков засудив розв'язану РФ війну проти України. Він виступав на антивоєнному концерті російського репера Оксиморона у Лондоні.

Мріяв стати мером, а потрапив до в'язниці: На Харківщині затримали колаборанта (фото)

п’ятниця, 30 вересень 2022, 19:28

45-річний чоловік, відомий у кримінальних колах на прізвисько "Чиж", від початку повномасштабної війни Росії проти України перейшов на бік ворога та допомагав росіянам вести підривну діяльність проти України. "Чижа", розшукуваного за державну зраду, за...

У Росії прокоментували заявку України на вступ до НАТО

п’ятниця, 30 вересень 2022, 18:59

У Росії відреагували на слова президента України Володимира Зеленського про заявку Києва на вступ до НАТО в прискореному порядку. У Держдумі РФ назвали ініціативу "прямим запрошенням" вступити в конфлікт із Росією. З відповідною заявою 30 вересня висту...