
Нинішня українська влада реагує на виклики, що існують на фронті, вкрай непрофесійно. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош, передають Патріоти України.
На його думку, заборона на відкриття вогню у відповідь є порушенням всіх існуючих законів і статутів. "Коли йде заборона на відкриття вогню у відповідь - це порушення всіх законів і статутів. Це неправильно, категорично неправильно. Зрозуміло, що Україна, в першу чергу, повинна бути мобілізована як морально, так і внутрішньо, щоб перемагати у цій війні. Натомість, відбувається демобілізація, і ми це бачимо по відтоку мотивованих кадрів із фронту, із ЗСУ і такий відтік йде постійно, і це велика проблема", - підкреслив він.
Ярош додав, що сказане стосується також СБУ і Національної гвардії. "Там теж такі деморалізуючі процеси відбуваються. Це потрібно припиняти, інакше ми втратимо ЗСУ. Те, що робив Янукович сокирою - ці роблять м'якою силою, "видавлюючи" мотивовані кадри. А потім приходить те, що приходить - внутрішня поразка", - заявив командувач Української добровольчої армії.
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...
26 червня 2026 року було підтверджено повернення атомного ракетного крейсера "Адмірал Нахімов" класу "Кіров" Військово-морського флоту Росії до рідного порту Сєвероморськ – вперше за 29 років перебування поза ладом на модернізації, передають Патріоти У...