"Коли окупанти десь закріплюються, їх дуже важко звідти вибити": Аналітик розкрив тактику ЗСУ в районі Авдіївки

Співзасновник DeepState Роман Погорілий в інтерв'ю Radio NV розкрив тактику, до якої вдаються ЗСУ на найкритичніших точках фронту. Зокрема, вона використовується в районі Авдіївки, передають Патріоти України.

Наші війська палять і знищують "нори", в яких намагаються закріпитися окупанти. Армія Росії, просуваючись далі, намагається максимально окопатися на зайнятих ділянках. Якщо їх вчасно не вибивати, далі стає складніше, пояснив логіку боїв аналітик.

"Коли окупанти десь закріплюються, їх дуже важко звідти вибити, це витрачання дуже великої кількості ресурсів, щоб повернути територію назад. Плюс - це окупація якогось району і території країни", - сказав він.

За його словами, росіяни застосовують різні маневри в рамках своїх наступів. Якщо говорити про Бердичі (Донецька область, поруч з Авдіївкою) - це постійні штурми. "Залітання техніки, однієї-двох одиниць із десантом у якісь тили. Вони намагаються закріпитися, зосередившись по якихось норах, дірках. Але наші військові їх одразу зустрічають, палять і знищують", - уточнив Погорілий.

Аналітик розповів: армія РФ просуватися далі, шукає слабкі місця в обороні ЗСУ, і якщо знаходить - насичує там свою силу, застосовує "ударні кулаки".

У ці дні спостерігається концентрація сил ворога в районах Роботине, Мар'їнка, Вугледар, Авдіївка, Бахмут, Лиман. Можливо, незабаром Україна побачить активність ворога в районі Куп'янська.

"Тому що вони перекидають туди свої бригади, підрозділи, скупчуються в певних районах. Швидше за все, вони почнуть тиснути й там", - прогнозує Погорілий. Він підтвердив, що Часів Яр - один із найгарячіших районів фронту. Хоча й не єдиний, де йдуть важкі бої.

Дошкульних мит на електромобілі мабуть замало: Держсекретар США пригрозив Китаю новими санкціями за продовження підтримки агресії РФ

середа, 19 червень 2024, 3:25

Держдепіґ посилює тиск на Україну КНР нагадавши, що близько 70% верстатів для виготовлення зброї, які імпортує Росія, надходять із Китаю, так само, як і 90% мікроелектроніки. США за необхідності готові запровадити нові санкції проти третіх країн за під...

На віллу-готель Софії Ротару в Ялті зазіхнули "Ветерани Росії"

середа, 19 червень 2024, 0:55

Співачку Софію Ротару, яка підтримує ЗСУ, намагаються покарати, "націоналізувавши" її готель "Вілла Софія" у тимчасово захопленій Ялті. Раніше будівлю, яку називали "будинком-примарою", хотіли перетворити на пансіонат для окурантів, а тепер вирішили лі...