"Коли починалися перемовини Путіна і Порошенка, він теж був впевнений, що Порошенко капітулює", - Портников про Зеленського

І Путін втратив інтерес до Порошенка, почав разом із українським олігархами, у перемовинах із ними, готувати ґрунт, щоб з'явився такий президент України, який стане перед ним на коліна.

Президент України Володимир Зеленський не капітулюватиме перед президентом РФ Володимиром Путіним. Про це сказав публіцист Віталій Портников, передають Патріоти України.

"Президент Росії зустрінеться з президентом України тільки з однією метою - прийняти капітуляцію. Українські переговірники під час своїх контактів із російськими чиновниками очевидно давали їм надію на те, що Зеленський у Берліні піде на всі умови Путіна. Саме тому "нормандський формат" і відбувся (у грудні. - ред.). Скільки росіяни його відкладали, відмовлялися, а потім все ж таки погодилися. Тому що вони вирішили, що "клиент дозрел". Приїжджає Путін у Берлін, а "клиент не дозрел".

Президент РФ був у нестямі, бачили його поведінку на підсумковій прес-конференції. Він лаявся зі своїми чиновниками. Відставка його помічника Суркова, який займався українським напрямком, відбулася, бо Путін впевнений - той його ошукав. І це не вперше.

Коли почалися перемовини Путіна і Порошенка, він так само був впевнений, що Порошенко перед ним капітулює. А Порошенко раптом виявився українським патріотом, державником. Людиною, яка була готова захищати українську державність. Яка була готова надсилати війська, які звільнили дві третини території, окупованої Москвою. І Путін втратив інтерес до Порошенка, почав разом із українським олігархами, у перемовинах із ними, готувати ґрунт, щоб з'явився такий президент України, який стане перед ним на коліна. А Зеленський не став.

Я не засуджую Єрмака. У нього було просте завдання від Зеленського - витягти Путіна. Що буде у теперішній ситуації? Я переконаний, що Зеленський не буде капітулювати. Бо те, що в Україні сприймається як капітуляція, в Росії - як компроміс. Кремлю потрібно одне - щоб Україна зникла з політичної карти світу. В Росії немає жодної людини у політичному керівництві, які взагалі вважають, що Україна чи Білорусь мають існувати.

Російські керівники діляться на дві категорії. Перша - ті, які не можуть прикинутися і зробити вигляд, що вони вважають, що Україна має право на існування. І другі - які можуть зробити вигляд. І Козак думає рівно так, як Путін", - сказав Портников.

Джерело: Еспресо.ТV

Хіти тижня. Метастази Медведчука: "Зритель хочет слышать русский", - телеведуча, котра отримала премію "Журналіст року-2019", виступила проти квот для української мови (відео)

понеділок, 6 квітень 2020, 10:00

Ведуча телеканалу NewsOne Діана Панченко заявила, що глядачі краще дивляться контент російською мовою та розкритикувала квоти на українському ТБ для державної мови. Про це Панченко, яка отримала премію "Журналіст року-2019", сказала в інтерв'ю промоско...

"Жодні пацани з чистою кредитною історією і білим аркушем паперу за спиною сьогодні із жодним викликом у жодному міністерстві не впораються", - Давиденко про кризу в Україні

понеділок, 6 квітень 2020, 8:58

Бізнесмен, екс-депутат Київської міської ради Олексій Давиденко вважає, що в умовах кризи українським міністерствам необхідні менеджери, які можуть "працювати на межі". Таку думку він висловив в авторській програмі Олесі Бацман, відповідаючи на запитан...