Коли постане питання перенесення війни на територію РФ: Жданов дав відповідь

Військовий експерт Олег Жданов впевнений, що питання перенесення бойових дій на територію Росії постане. Це станеться, коли українська армія вийде на держкордони 1991 року. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в інтерв'ю ТСН.ua, передають Патріоти України.

"Це питання постане, коли ми вийдемо на кордони 1991 року. От тоді постане це питання", - коротко відповів експерт.

Також Жданов розповів, як розвиватиметься ситуація на Харківщині після повного звільнення регіону від злочинців РФ. За його словами, російська армія буде обстрілювати Харківську область, як це зараз робить із Чернігівською та Сумською областями.

"Ситуація, на мій погляд, розвиватиметься точно так, як сьогодні у Чернігівській та Сумській областях, коли вони нас періодично обстрілюють для того, щоб не дозволити нам зняти війська з нашого кордону. А кордон ми будемо перетворювати на укррайон, будемо будувати лінію оборони, щоб не допустити повторних вторгнень з боку РФ", - зауважив він.

Показали масу слабких місць Кремля: У легіоні "Свобода Росії" розповіли про рейди на Бєлгородщині

субота, 10 червень 2023, 21:36

Так звана "сіра зона" в Білгородській області РФ знаходиться під контролем легіону "Свобода Росії". Про це виданню "Апостроф" розповів представник легіону "Свобода Росії" із позивним "Цезар", передають Патріоти України. Він не став описувати подробиці,...

У росіян колосальні втрати на Таврійському напрямку. Генерал Тарнавський оприлюднив подробиці

субота, 10 червень 2023, 21:30

Українські захисники завдають окупантам відчутної шкоди – за добу втрати росіян на Таврійському напрямку вбитими та пораненими склали понад сім рот. Про це командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський розповів в...