"Коли Путін вийде на контакт із реальністю": Зеленський назвав головні умови закінчення війни в Україні

У закінченні війни Росії проти України відіграють роль три ключові фактори - бажання сторін, фінансова міцність України та готовність західних країн протистояти РФ. Про це заявив президент України Володимир Зеленський на "Українському сніданку" у Давосі, передають Патріоти України.

"Що стосується того, коли ця війна може закінчитися, я думаю, це залежить від деяких речей. Насамперед від бажання різних сторін, бажання об'єднаного Заходу з приводу міцності та озброєння, фінансової міцності України, бажання об'єднаного Заходу не боятися воювати з РФ, воювати у цій гібридній війні по-різному, не своїми людьми", - заявив він.

За словами президента, війна в будь-якому випадку закінчиться, після чого буде мирний процес і переговори. "Питання з ким Україна домовлятиметься, з яким президентом Росії. Це теж залежить від бажання чинного президента Росії", - наголосив Зеленський.

Глава України висловив думку, що Володимир Путін не усвідомлює реального стану справ. "Він живе у своєму інформаційному світі, не розуміючи, що Україна не піде на поступки. Ми боремося на своїй землі і не проти когось, а за себе і за свою свободу, майбутнє. Він повинен жити у дійсності. Говорити сьогодні можна тільки з президентом РФ, немає жодного сенсу розмовляти з посередниками", - зазначив Зеленський.

Президент пояснив, що Путін зрозуміє, що розв'язану ним війну треба закінчувати, як тільки він буде готовий вийти в реальність. "І тоді можна буде спробувати йти за дипломатичними цілями, якщо буде не пізно. Саме з цією чинною владою. А пізно це чи ні залежить від багатьох речей", - резюмував він.

Кличко дав інтерв'ю виданню Bild у вирві від російської ракети "Кинджал" і закликав Захід надати винищувачі

п’ятниця, 3 лютий 2023, 18:29

Мер Києва Віталій Кличко закликав Захід передати Україні винищувачі для захисту від російської агресії. Він наголосив, що Київ досі залишається ціллю окупантів. Політик дав інтерв'ю виданню Bild у вирві від російської ракети "Кинджал", яка прилетіла до...

"Це кінець війні": Жданов назвав головний напрямок для контрнаступу ЗСУ

п’ятниця, 3 лютий 2023, 18:23

Звільнення Криму - це кінець війні, бо далі війна просто втрачає сенс. Півострів може стати першорядним завданням в плані проведення контрнаступу. Військовий експерт Олег Жданов у коментарі Обозревателю зазначив, що ЗСУ можуть почати контрнаступ на Кри...