
У Франції вирішили передавати списане військове обладнання Україні замість того, щоб просто його викидати. Про це заявив міністр збройних сил Франції Себастьян Лекорню в інтерв’ю Var-Matin.
Журналіст зазначив, що у Франції існує певна критика з приводу поставок зброї, вилученої з національних запасів. На що міністр відповів, що є безліч думок з цього питання.
"Від тих, хто думає, що ми даємо занадто багато, і від тих, хто думає, що ми даємо недостатньо. Ми ясно бачимо, що говоримо дещо поверхнево, а подекуди й політизовано, оскільки почалася європейська виборча кампанія", - сказав міністр.
Далі він уточнив, що є певна "червона лінія", яку він ніколи не переступить. Вона стосується підриву французької системи оборони.
"Щодо зброї, яку нам вдалося забрати з наших армій, наприклад, щодо гармат Цезар, вони, звісно, порушили графік тренувань наших артилеристів, зокрема в Канжуерсі, але окрім цього це ніколи не підривало нашу системну артилерію", - пояснив він.
Також Лекорню повідомив, що Франція реінвестує значні кошти в армію, за планом на 2024−2030 роки мають витратити 413 млрд євро.
Міністр зазначив, що у Франції є багато техніки, яка все ще працює і яка в майбутньому буде виведена з експлуатації. І цю техніку, за словами міністра, а також обладнання буде краще віддавати Україні, ніж просто викидати.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...