Коли ще не металобрухт, але не відповідає жорстким стандартам: Військове майно своєї армії, котре підлягає списанню, Франція замість утилізації передаватиме Україні

В той час коли росія залучає для війни проти України техніку та знаряддя часів Йосипа Сталіна, притомна "списанка" з країн НАТО виглядатиме на порядки сучасніше

У Франції вирішили передавати списане військове обладнання Україні замість того, щоб просто його викидати. Про це заявив міністр збройних сил Франції Себастьян Лекорню в інтерв’ю Var-Matin.

Журналіст зазначив, що у Франції існує певна критика з приводу поставок зброї, вилученої з національних запасів. На що міністр відповів, що є безліч думок з цього питання.

"Від тих, хто думає, що ми даємо занадто багато, і від тих, хто думає, що ми даємо недостатньо. Ми ясно бачимо, що говоримо дещо поверхнево, а подекуди й політизовано, оскільки почалася європейська виборча кампанія", - сказав міністр.

Далі він уточнив, що є певна "червона лінія", яку він ніколи не переступить. Вона стосується підриву французької системи оборони.

"Щодо зброї, яку нам вдалося забрати з наших армій, наприклад, щодо гармат Цезар, вони, звісно, порушили графік тренувань наших артилеристів, зокрема в Канжуерсі, але окрім цього це ніколи не підривало нашу системну артилерію", - пояснив він.

Також Лекорню повідомив, що Франція реінвестує значні кошти в армію, за планом на 2024−2030 роки мають витратити 413 млрд євро.

Міністр зазначив, що у Франції є багато техніки, яка все ще працює і яка в майбутньому буде виведена з експлуатації. І цю техніку, за словами міністра, а також обладнання буде краще віддавати Україні, ніж просто викидати.

"Іранський режим все більше залежить від РФ": Спадковий принц Ірану у вигнанні розповів про співпрацю Москви та Тегерана

середа, 29 травень 2024, 9:05

Спадковий принц Ірану Реза Пахлаві останні 45 років живе у вигнанні у США. Через революцію 1979 року, що усунула монархію і привела до влади релігійних лідерів, його родина не може повернутися додому. . Кореспондентка ТСН Ольга Кошеленко зустрілася і...

Аншлаги Кобзона тривають 16-ту добу поспіль: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 29 травня

середа, 29 травень 2024, 8:23

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 29.05.24 орієнтовно склали: