
У Франції вирішили передавати списане військове обладнання Україні замість того, щоб просто його викидати. Про це заявив міністр збройних сил Франції Себастьян Лекорню в інтерв’ю Var-Matin.
Журналіст зазначив, що у Франції існує певна критика з приводу поставок зброї, вилученої з національних запасів. На що міністр відповів, що є безліч думок з цього питання.
"Від тих, хто думає, що ми даємо занадто багато, і від тих, хто думає, що ми даємо недостатньо. Ми ясно бачимо, що говоримо дещо поверхнево, а подекуди й політизовано, оскільки почалася європейська виборча кампанія", - сказав міністр.
Далі він уточнив, що є певна "червона лінія", яку він ніколи не переступить. Вона стосується підриву французької системи оборони.
"Щодо зброї, яку нам вдалося забрати з наших армій, наприклад, щодо гармат Цезар, вони, звісно, порушили графік тренувань наших артилеристів, зокрема в Канжуерсі, але окрім цього це ніколи не підривало нашу системну артилерію", - пояснив він.
Також Лекорню повідомив, що Франція реінвестує значні кошти в армію, за планом на 2024−2030 роки мають витратити 413 млрд євро.
Міністр зазначив, що у Франції є багато техніки, яка все ще працює і яка в майбутньому буде виведена з експлуатації. І цю техніку, за словами міністра, а також обладнання буде краще віддавати Україні, ніж просто викидати.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...