"Коли ти з ним починаєш домовлятися - він надсилає до тебе міністра оборони, який перевіряє, що ще можна в тебе захопити", - Портников про план Путіна

"На тлі святкування Дня незалежності України для багатьох майже непоміченою пройшла подія, яка дійсно є знаковою для пострадянського простору", - пише у своєму блозі політолог Віталій Портников, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Міністр оборони РФ Сергій Шойгу побував у Республіці Молдова. Побував ніби-то з неофіційним візитом, тому що цей візит не був узгоджений з молдавським урядом, однак відбувся на запрошення президента цієї країни, соціаліста Ігоря Додона і міністра оборони від проросійської соціалістичної партії Республіки Молдова. Молдавський уряд вже висловив протест з приводу цього візиту.

Однак протести протестами, а Шойгу у Молдову приїхав. І виступав там із заявами щодо необхідності розвитку взаємин. І це – керівник оборонного відомства країни, яка окупує частину молдавської території. Це те, про що я попереджав, коли формувався нинішній молдавський уряд.

Завдання деолігархізації суспільства звісно є дуже важливим. Але коли проєвропейські сили об’єднуються у коаліцію з проросійськими, і сприяють цьому як західні, так і російські дипломати – не чекайте, що Кремль зупиниться.

Кремль взагалі не вміє домовлятися. Він завжди поводиться, як слон у крамничці з посудом, намагаючись отримати від своїх протеже все, що можна. І приклад Молдови, приклад приїзду Сергія Шойгу, якого ніхто не очікував у цій країні, є досить переконливим.

Так буде і в Україні. Всі спроби українського керівництва домовитися з Москвою на якихось компромісних умовах, знайти порозуміння десь посередині – призведе тільки до того, що Україна опиниться у зоні російського впливу. Що вона втратить не тільки ті території, які вже втратила, але і наступні. Що вона навіть без цих територій буде країною-сателітом Москви.

І навіть якщо західні дипломати будуть говорити, що вони готові домовлятися разом з російськими колегами про якесь українське врегулювання – не вірте цьому. Тому що не може бути ніякого врегулювання, в якому бере участь Володимир Путін. Із Володимиром Путіним можна говорити тільки мовою серйозного дипломатичного тиску.

А коли ти з ним починаєш домовлятися – він надсилає до тебе міністра оборони, який перевіряє, що ще можна в тебе захопити".

Хіти тижня. ​Зеленський святкує перший день народження на посаді президента​: Хто і як вже встиг привітати його з 42-річчям

понеділок, 27 січень 2020, 0:35

25 січня наймолодший президент України Володимир Зеленський святкує свій перший день народження на цій посаді. Йому виповнюється 42 роки. Протягом дня Зеленський ще буде приймати привітання від світових лідерів, втім слід зазначити, що першим серед гла...

Гепі дуже кортить: Кернес знову підписав розпорядження про перейменування проспекту Григоренка на Жукова

понеділок, 27 січень 2020, 0:22

Рішення має ухвалити міська рада Харкова. Геннадій Кернес підписав розпорядження щодо перейменування проспєкту імені генерала Петра Григоренка на честь маршала Радянського Союзу Георгія Жукова. Документ опубліковано на сайті міської ради, передають Пат...