"Коли Україна виконає усі умови": Пєсков заявив, коли РФ підпише мирні угоди

Речник Путіна Дмитро Пєсков не змінюючи свого наротиву заявив, що підписання мирного договору України з Росією можливе тільки після виконання вимог РФ. Пєсков вважає, що Україна всі вимоги РФ знає. Про це він повідомив агенції “Інтерфакс”, передають Патріоти України.

“Що стосується мирної угоди, так, вона можлива після того, як Україна виконає всі вимоги російської сторони. Україна прекрасно знає все”, - сказав Пєсков.

Умовне питання підписання мирної угоди було піднято журналістом, який посилається на статтю американського часописа The National Interest. В публікації мова йде про виведення військ РФ з окупованих регіонів окрім Криму та Донбасу. Україна зі свого боку в Конституції прописує свій нейтралітет та входить в ЄС. Однак буде зобов'язана зупинити партнерські відносини щодо постачання зброї.

Зі свого боку Пєсков сказав, що цю статтю не читав та вдався до вже відомого наротиву про “російські умови”.

У пеклі гості: Українські дрони "відмінусували" російський "Град" на околицях Бахмута (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 10:42

Українські військовослужбовці ефектно знищили на околицях Бахмута реактивну систему залпового вогню "Град". Російські окупанти вивели РСЗВ на бойову позицію, обстріляли позиції українських військових, але втекти вже не встигли, передають Патріоти Украї...

Прогриміли потужні вибухи: РФ атакувала військовий об'єкт у Хмельницькій області, пошкоджені літальні апарати

понеділок, 29 травень 2023, 10:30

Вночі російські війська вдарили по об'єктах Хмельниччини. Один з них - військовий. . Про це повідомляє Хмельницька ОВА, передають Патріоти України. "На даний момент тривають роботи з локалізації пожеж на складах паливно-мастильних матеріалів та зб...