Коли відбудуться дебати між Порошенком і Зеленським: Важлива заява

Суспільне після оголошення остаточних офіційних результатів першого туру виборів президента буде проводити переговори зі штабами двох кандидатів, які виходять у другий тур, повідомляють Патріоти України.
Наразі лідерами виборчої гонки є Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Після їхньої згоди буде призначена дата передвиборчих дебатів. Проте, вони відбудуться не пізніше, ніж 19 квітня. Про це розповів керівник Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія.

Наразі Суспільне вже готується проводити дебати. За статтею 62 Закону "Про вибори президента України" вони мають відбутися не пізніше, аніж 19 квітня. Окрім того, дебати мають тривати у прямому ефірі не менше, аніж 60 хвилин.

Немає жорсткого регулювання самого формату дебатів. Є позначка часу, коли це має статися – остання п'ятниця перед днем повторного голосування у проміжок між 19 і 22 годиною. Якщо один з кандидатів не приходить, то ми маємо віддати виділений час іншому для проведення передвиборної агітації, – розповів Аласанія.

Тому, як тільки ЦВК оголосить, що до другого туру проходить Порошенко і Зеленський, Суспільне одразу почне перемовини з їх штабами. Проте, коли вони дадуть остаточну згоду – спрогнозувати важко. Це може статися навіть за кілька хвилин до початку ефіру. До цього кандидати не підтверджують, але і не заперечують свою присутність на них.

НТСУ вже пропонувало взяти участь у дебатах обидвом кандидатам ще до проведення першого туру. Так, у команді Зеленського заявляли, що про це можна говорити лише після результатів виборів, що відбулися 31 березня.

Джерело: 24 канал

Улюблений політолог Путіна розмріявся, що новий канцлер Німеччини визнає Крим російським

понеділок, 27 вересень 2021, 21:15

Російський політолог Сергій Марков заявив, нібито влада Німеччини щиро виступає проти возз'єднання Криму з Росією, оскільки боїться, що далі будуть перекроєні і інші кордони в Європі, передають Патріоти України. Політолог заявив, що політики з Німеччин...

"Северный поток-2 в опасности!": У Москві "кіпіш" через ймовірний вхід "зелених" у нову владну коаліцію Німеччини

понеділок, 27 вересень 2021, 20:58

«Если с зелёными никто не вступит в союз, то проблема отпадёт сама собой. Первую роль в новом правительстве будет играть блок ХДС/СС или СДПГ. Не исключен и вариант, при котором они объединятся, благодаря чему социал-демократы получат больше мест в каб...