Коли закінчиться війна: Експерт назвав дату, використавши математичні розрахунки

Політтехнолог, письменник та колишній викладач математичної фізики Михайло Шейтельман за допомогою математичної моделі вирахував приблизні терміни закінчення війни, яку Росія розпочала проти України. На його думку, перемогу наша країна здобуде не пізніше середини лютого 2023 року. Про це він розповів в інтерв'ю на каналі "Україна24", передають Патріоти України.

Щоб отримати результат, експерт проаналізував численні дані фахівців, які розуміються на озброєнні, військових експертів, соціологів, політтехнологів не лише українських або російських, а й зарубіжних.

"Наприклад, ось є у російської армії такі сили: танки, літаки... Українська армія сьогодні має стільки. А з урахуванням ленд-лізу стане в перший місяць – стільки, у другий місяць – стільки, а в третій – стільки І якщо ми намалюємо чисто математичну модель, то з'ясується, що така війна може тривати від 6 до 9 місяців. Точка відліку – 13 травня (вносив дані на цей день). Тобто, максимум війна в такій фазі, що зараз може тривати до середини лютого", – сказав Шейтельман.

Розрахунки експерта говорять про те, що "вже через 8,5 місяців у однієї зі сторін точно закінчаться ресурси для ведення чистої війни".

"Через 8,5 місяців одна з країн не зможе воювати не тільки тому, що в неї закінчаться умовні танки або озброєння. Можуть закінчитися і гроші. Або народна підтримка. Або зовнішня допомога... Якщо закінчиться бодай щось одне з цього – воювати вже буде неможливо", – додав він.

При цьому Шейтельман підкреслив, що війна може закінчитися і раніше за допомогою політичної складової (переговорів), але не пізніше лютого наступного року.

Україна готова надати Росії "гарантії безпеки": Арахамія назвав головні умови

неділя, 4 грудень 2022, 0:29

Глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україна готова надати Росії так звані гарантії безпеки. Для цього країна-агресор має насамперед вивести з території нашої держави всі свої окупаційні війська та виконати низку інших умов. Про це Ар...

Везли хліб односельцям: На Харківщині через окупантів трагічно загинули двоє чоловіків (фото)

субота, 3 грудень 2022, 23:53

В Ізюмському районі Харківської області на міні підірвався автомобіль. Загинули двоє чоловіків, які везли на автомобілі "ВАЗ 2106" хліб в село Пашкове Барвінківської територіальної громади. Зв'язок із ними зник після того, як українці виїхали додому, п...