Коли закінчиться війна і чи затягнеться вона на роки - прогноз екс-посла України в США

Екс-посол України в США і відомий експерт в питаннях зовнішньої політики Валерій Чалий дав прогноз з приводу того, коли ж закінчиться війна, яку Путін розв'язав проти України. Він вважає, що події не затягнуться на роки. Такою думкою Чалий поділився в інтерв'ю для YouTube-каналу "Є питання", передають Патріоти України.

Він вважає, що незабаром Путіну "нагадають" про його безвихідне становище новими ударами ЗСУ по тимчасово окупованому Криму. Так диктатор повинен буде зрозуміти, що його шантаж не діє. Своїми погрозами Путін тільки наближає неминучий кінець, адже Захід реагує на його вчинки все жорсткіше.

"Так і є: він потрапив у пастку, тепер зрозумів, що потрапив у пастку, а виходу з неї не бачить. Йому американці підказують вихід. Шольц, Макрон, Ердоган (підказують - УНІАН), а він слабка людина. Тому єдиний спосіб це підвищити тиск на нього. Іншого способу вже немає", - зазначив Чалий.

Також екс-посол розповів, що війна не буде тягнутися роками. На його думку, вже наступного року ми зможемо побачити "основне рішення".

"Гарна новина! Всі прогнози, які робили колеги, в тому числі на Заході, що для нас війна може тривати роками, цей сценарій вже не спрацює, війни на роки не буде. Путін прискорює процеси, тому основне рішення ми побачимо наступного року. Саме Путін зробив так, що це "взадоволення" для всього світу не буде розтягнуто на такий довгий час", - резюмував Чалий.

Скандал з ''пунктами незламності'' у Києві: Кличко відкинув закиди Зеленського і "слуг" в профанації, звинувативши президента і його оточення в недостойних маніпуляціях

понеділок, 28 листопад 2022, 0:30

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в місті відкрито понад 430 пунктів обігріву, і всі вони працюють, що можна перевірити за мапою на сайті міста. Пряма мова: "Адреси всіх пунктів є на карті, що розміщена на офіційному сайті нашого міста. Журналісти м...

"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великобританії дивно пояснив, чому його син не воює

неділя, 27 листопад 2022, 23:15

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України. Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У ...