Коли закінчиться війна в Україні та почнеться процвітання - пророцтво карпатських мольфарок (відео)

Карпатські мольфарки пророкують, що мир в Україні має наступити за 3-4 роки. Приблизно стільки ж часу, запевняють вони, знадобиться країні для економічного процвітання, зазначають Патріоти України.

Свої пророцтва мольфарки озвучили у програмі "Світ навиворіт", провідним якою є Дмитро Комаров. Прем'єра відбулася на YouTube 5 грудня, однак самі зйомки проводились у 2020 році.

Так, одна з двох мольфарок – Марія Цвілінів – пророкує, що процвітатиме Україна за часів президента-жінки. Але прізвище вона не назвала. "Коли буде жінка президенткою, згадайте моє слово, Україна має дуже процвітати. Тільки це триватиме не дуже довго. Потім знову буде зле", – сказала вона. Настати процвітання, за її словами, має за 3-4 роки.

Інша мольфарка Галина пророкує приблизно такі ж терміни, коли в Україні настане мир і люди стануть жити в достатку – 2,3 або 5 років.

Зазначимо, що мольфарами в гуцульській культурі називають людей, які, як вважається, мають надприродні та знахарські здібності, і є носіями стародавньої культури.

Тактика "живого щита" не змінюється: У Криму окупанти риють окопи по периметру населених пунктів

вівторок, 21 березень 2023, 9:59

В окупованому Криму російські загарбники риють окопи по периметру населених пунктів. Зокрема такі дії окупантів фіксуються в Совєтському районі півострова. Про це в ефірі "Громадського радіо" повідомив голова правління Кримськотатарського ресурсного це...

Ми не ідіоти: У МЗС Тайваню розкритикували "мирний план" Китаю щодо війни в Україні

вівторок, 21 березень 2023, 9:45

МЗС Тайваню критикує спроби Китаю представити себе як так званого "миротворця" для розв'язання війни в Україні. Оскільки в той час, коли Пекін пропонує свій "мирний план", він погрожує Тайбею, передають Патріоти України з посиланням на заяву міністра з...