Колись це було європейське місто: Казанський на прикладі оголошення з Донецька показав "принади" "русского міра" (фото)

До російського вторгнення в Україну в 2014 році Донецьк був справжнім європейським містом, в якому кипіло життя. Обласний центр розвивався доти, доки не був окупований російськими військами, а владу в ньому захопили бойовики "ДНР", передають Патріоти України.

Відтоді минуло понад вісім років, місто сильно змінилося, а його жителі пізнали всі "принади" приходу "русского міра". Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Денис Казанський.

Тепер у Донецьку, який колись був одним із найбагатших міст України, тижнями немає води, що позначається на побуті містян. Так, деякі з них виливають екскременти у вікна багатоповерхівок, чим завдають незручностей своїм сусідам.

Про це стало відомо з оголошення, яке з'явилося на одному із будинків. У ньому мешканців верхніх поверхів просили перестати виливати сечу у вікна.

"Колись Донецьк був одним із найбагатших міст України. У ньому виступали зірки світової естради та світового футболу. Будувалися сучасні об'єкти інфраструктури. Кипіло життя. А потім прийшов русскій мір", – зазначив Казанський.


Премії, відпустки та зарплати: Журналісти зʼясували, як Росія вербує кубинців на війну проти України

понеділок, 2 жовтень 2023, 4:15

Росія займалась вербуванням кубинців, заманюючи їх зарплатою та іншим привілеями на війну проти України. Про це інформує Reuters, передають Патріоти України. За даними видання кубинцям обіцяли заробітну плату приблизно 200 000 рублів, що дорівнює прибл...

Дехто тепер вимагає його відставки: Конгресмен США ввімкнув пожежну сигналізацію під час голосування за тимчасовий бюджет

неділя, 1 жовтень 2023, 23:43

Представник Демократичної партії США Джамал Боумен ввімкнув пожежну сигналізацію в Капітолії, коли парламентарі намагалася затримати голосування за тимчасовий бюджет США. Це призвело до евакуації, після чого поліція розпочала розслідування. Про це пові...