Колись це було європейське місто: Казанський на прикладі оголошення з Донецька показав "принади" "русского міра" (фото)

До російського вторгнення в Україну в 2014 році Донецьк був справжнім європейським містом, в якому кипіло життя. Обласний центр розвивався доти, доки не був окупований російськими військами, а владу в ньому захопили бойовики "ДНР", передають Патріоти України.

Відтоді минуло понад вісім років, місто сильно змінилося, а його жителі пізнали всі "принади" приходу "русского міра". Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Денис Казанський.

Тепер у Донецьку, який колись був одним із найбагатших міст України, тижнями немає води, що позначається на побуті містян. Так, деякі з них виливають екскременти у вікна багатоповерхівок, чим завдають незручностей своїм сусідам.

Про це стало відомо з оголошення, яке з'явилося на одному із будинків. У ньому мешканців верхніх поверхів просили перестати виливати сечу у вікна.

"Колись Донецьк був одним із найбагатших міст України. У ньому виступали зірки світової естради та світового футболу. Будувалися сучасні об'єкти інфраструктури. Кипіло життя. А потім прийшов русскій мір", – зазначив Казанський.


"Молоко" чи пальне? У Криму зафіксували незвичне маскування російської техніки

субота, 27 червень 2026, 22:45

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...