​Колись вони так підуть назавжди: У Шойгу показали, як війська Путіна залишають окупований Крим (відео)

23 квітня Міністерство оборони Російської Федерації заявило про початок відводу військ з окупованого Криму, які туди перекинули під виглядом "військових навчаннях". Про це з посиланням на відомство повідомило російське інформагентство "Інтерфакс", зазначають Патріоти України.

Відзначається, що військову техніку і озброєння почали вантажити на залізничні станції, десантні кораблі і транспортні літаки. Погрузку здійснюють і військові підрозділи.

"Морским пехотинцам предстоит совершить переброску в пункты постоянной дислокации комбинированным способом — морским транспортом, железнодорожным транспортом и совершением маршей", - відзначили в Міноборони.

У відомстві заявили, що після "навчань" з півострова їдуть і війська хімічного захисту Південного військового округу.

Інформагентство також опублікувало відеоролики, на яких демонструється процес відведення військ з окупованого Криму.

У Міноборони заявили, що "військові навчання", в яких нібито задіяли понад 10 тисяч військовослужбовців, 1,2 тисячі одиниць техніки та озброєння і більше 40 бойових кораблів, завершилися успішно.

За словами представників відомства, відведення військ з Криму повинно закінчиться до 1 травня.

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $ 2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...

"Детонируют снаряды, виден густой черный дым": У окупованому Донецьку влучили у склад БК найманців (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:30

«Донецк Куда-то оркам попали «Больше похоже на шахту Куйбышевская на Азотном»;. «В стороне Азотногот черный дым. Густой. Попали куда-то»;. «Донецк. С семи утра мощно арта. Слышно вибрацию… свист снаряда… кудаа то падает»;. «В стороне Азотного кроме гус...