Колишні "вагнерівці": РФ перекинула для захоплення Куп'янська найманців "Шторм V", - експерт

На фронті почали з'являтися російські підрозділи "Шторм V". Про це повідомив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко у своєму Telegram, передають Патріоти України.

"У зоні бойових дій почали з'являтися підрозділи "Шторм V". Переважно вони діють на Куп'янському напрямі, у підпорядкуванні ГВ "Захід", — сказав Олександр Коваленко.

Здебільшого ці підрозділи складаються з колишніх найманців ПВК "Вагнер". З його слів, "Шторм V" — це той самий ПВК "Вагнер", але під керівництвом Міністерства оборони Російської Федерації та з повним ребрендингом.

"Причому на Куп'янському напрямку їх активно застосовують. А чого б і ні, застоялися… пора в м'ясорубку", — заявив експерт.

Олександр Коваленко наголосив, що штурмові роти "Шторм V" перебувають у складі ОМСБр, а саме 25-ї та 138-ї ОМСБр, які вели наступальні дії на північний схід від Синьківки та на південь від Ольшан. Експерт розповів, що нещодавно надіслали ще 300 людей для доукомплектації, що говорить про "неособливо успішні дії" "Шторм V". Крім цього, штурмові роти прикріплені до 26 ТП 47 ТД і 27 ОМСБр 1 ТА Західного ВО.

ЄС ухвалив 13-й пакет санкцій проти Росії

п’ятниця, 23 лютий 2024, 13:00

Сьогодні, 23 лютого, Європейський союз ухвалив 13-й пакет санкцій проти Росії через вторгнення в Україну. Про це повідомляє сайт Ради ЄС, передають Патріоти України. «Через два роки після повномасштабного вторгнення та агресивної війни проти України Є...

Вантаж прямував до Німеччини: У Польщі просто на колії висипали ріпак із українських вагонів-зерновозів

п’ятниця, 23 лютий 2024, 12:14

На польській залізничній станції невідомими особами були пошкодженні три українські зерновози з ріпаком, які прямували транзитом до Гамбурга (Німеччина). Про це повідомив віцепрем'єр-міністр, міністр розвитку громад, територій та інфаструктури Олександ...