Колишні вагнерівці знову воюють проти України, зокрема в районі Авдіївки, - українська розвідка

Країна-агресор Росія знову використовує у війні проти України найманців колишньої приватної військової компанії (ПВК) "Вагнер", яку визнано міжнародною злочинною організацією. Про це заявив в опублікованому інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" заступник начальника Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України Вадим Скібіцький, передають Патріоти України.

"У РФ зараз формують добровольчий корпус із 18 тис. осіб. Це, у тому числі, усі колишні вагнерівці, керує цим міністерство оборони. Вони зараз діють і в районі Авдіївки. Ось та бригада ветеранів – це і є добровольчий корпус, який застосовується Росією", – сказав він.

Представник ГУР зазначив, що окупанти використовують вагнерівців через те, що в них є бойовий досвід."На полі бою їх зараз можна побачити. Підхід вони використовують такий самий, який застосовував "Вагнер" у Бахмуті. Це постійні штурмові дії й досягнення результату будь-якою ціною. Що стосується зарплати, то вона там майже така сама, як і у збройних силах Росії. Але у “Вагнера” зарплата була вища і "Вагнер" дуже цінував своїх інструкторів і командирів", – підкреслив Скібіцький.

Журналіст також запитав розвідника про вербування ворогом іноземців для залучення у війні проти України. "У Росії пропонують ввести службу в армії до 70 років. Тому що росіяни розуміють, що вони знищують повністю свій генофонд. Особливо слов'янський. Тобто там залишаться одні татари і північний Кавказ, а слов'янська нація буде винищена цією війною. Через це вони і вербують іноземців, зокрема африканців, сирійців. Але ніхто не хоче йти воювати. Вони сюди йдуть просто для того, щоб потім утекти й потрапити у Європу. Усі думають, що вони йдуть сюди воювати. Але це не так. Повірте. За першої нагоди вони будуть намагатися потрапити до Європи", – пояснив Скібіцький.

Ворог намагався штурмувати, але щось пішло не так: Прикордонники взяли в полон трьох окупантів на Донеччині (відео)

субота, 13 квітень 2024, 17:44

Прикордонники Волинського загону взяли в полон трьох окупантів під час ворожого штурму наших позицій в районі Новомихайлівки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передають Патріоти України. Відомо, що до бійців Волинського загону заг...

Часів Яр може повторити долю Авдіївки: Експерт дав невтішний прогноз і вказав на головні проблеми

субота, 13 квітень 2024, 17:30

Місто Часів Яр на Донеччині може повторити долю Авдіївки, яку росіяни захопили у лютому 2024 року, якщо у нас не буде достатньо сил для його захисту. Про це ТСН.ua розповів Ігор Романенко, військовий експерт, генерал-лейтенант у відставці та заступни...