Колишні жителі місто вже не впізнають: Окупанти зносять будівлі в історичному центрі Маріуполя (відео)

В окупованому Маріуполі армія РФ почала зносити будівлі в історичному центрі міста для того, аби приховати наслідки своїх бомбардувань. Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко, передають Патріоти України.

"Окупанти дістались до історичного центру Маріуполя, проспект Миру, 85 – знесення будинку. Чергове приховування наслідків бомбардування російськими літаками. Так історія Маріуполя часів після Другої світової перетворюється на сміття", – зазначив Андрющенко.

За його словами, Маріуполь перетворено на місто, яке вже по фото та відео не впізнають навіть місцеві. "Місто, яке залишилося живим лише в містянах, та абсолютно мертвим в архітектурі та реальності", – написав радник міського голови.

Чонгарський капкан: лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів

неділя, 29 січень 2023, 11:36

Крим,Чонгар, Снєгирьов Дмитро, російсько-українська війна, Війна, окупанти, Херсонська область, ЗСУ. ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили...

Пригожин – важко контужений: оприлюднено нові деталі удару по штабу "вагнерівців" на Луганщині

неділя, 29 січень 2023, 11:31

Слід зауважити, що незадовго до цього пригожинські канали заявляли про ймовірний замах на шефа "вагнерівців". Послаблення позицій Пригожина пов’язане не лише з внутрішніми конфліктами за сфери впливу у кремлівській верхівці, а й може бути наслідком рез...