
Народний депутат Артем Дмитрук в коментарі телеканалу "Україна 24" заявив, що його нібито не пустили на "нелегітимну земельну комісію" в Одеській міськраді, тому вони з "помічниками" пробивалися силою, зазначають Патріоти України.
Дмитрук увірвався до кабінету на початку засідання земельної комісії в міськраді та заявив, що його не пускали туди.
Натомість він разом із так званими "помічниками" прорвався туди силою. Вони штовхалися з охоронцями, Дмитрук бігав по столах та ламав меблі.
Від його дій постраждали троє працівників міськради та присутній 70-літній чоловік, на якого нардеп впав.
Пряма мова Дмитрука: "Земельна комісія досі продовжується, але вона є нелегітимною, так як не ведеться ні її запис, ні фіксація.
Комісія була зібрала не як потрібно, за три дні, а за два. Тут є величезна кількість порушень. Ми це все будемо оскаржувати в суді".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...