Колишніх однопартійців теж саджатиме? Екс-нардеп Чумак призначений головним військовим прокурором

Вчора узгодження цієї кандидатури на посаду було підписано президентом Володимиром Зеленським.

Віктор Чумак. Фото: inforesist.org.

У вівторок, 11 вересня, Генеральний прокурор Руслан Рябошапка призначив Віктора Чумака заступником генпрокурора – Головним військовим прокурором. Про це повідомляється на сайті ГПУ, передають Патріоти України.

Вчора узгодження цієї кандидатури на посаду було підписано президентом Володимиром Зеленським. Віктор Чумак – випускник Київського університету ім. Т. Шевченка (спеціальність – правознавство).

Працював у Національній академії держприкордонслужби, після чого став главою управління правового забезпечення Держкомітету у справах охорони держкордону України.

У 2004-2009 роках – директор програм політичного аналізу та безпеки, директор Міжнародного центру перспективних досліджень. Нардеп 7-го і 8-го скликань Верховної Ради. Був головою парламентського комітету з питань запобігання протидії корупції, а потім – заступником голови цього ж комітету.

Загиблий планував 23 лютого "выпить сто грамм и вспомнить присягу, данную Великой стране": Брат екс-директора "Інтера" розповів, чому йдеться саме про вбивство у вузькій компанії "регіоналів"

неділя, 23 лютий 2020, 10:08

Для Зеленського ця справа може стати тестом, чи його режим переслідуватиме лише патріотів за надумані замахи на 6-го президента, чи понесе родина топ-чиновника Януковича відповідальність за вбивство у своєму домі та лише у своїй компанії. Брат загиблог...

Хіти тижня. "Феерические долбо*бы!": "Победоносие" в "ЛНР" насмішило мережу (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 10:00

Студентів місцевих вузів обрядили в шинелі і ватники, після чого змусили на морозі стояти на трасі.