Ком котиться з гори, "царь ненастощий!": Депутати Москви та Петербурга вимагають відставки Путіна

Муніципальні депутати 18 округів Москви і Санкт-Петербурга підписали петицію з вимогою відставки президента Росії Володимира Путіна. Відповідний документ оприлюднила у Twitter муніципальна депутатка Санкт-Петербурга Ксенія Торстрьом, передають Патріоти України.

Депутати у своїй петиції заявили, що дії російського диктатора Володимира Путіна завдають шкоди їхній державі та громадянам. «Ми, муніципальні депутати Росії, вважаємо, що дії президента В. В. Путіна роблять шкоду майбутньому Росії і її громадянам. Вимагаємо відставки Володимира Путіна з поста президента РФ», – йдеться в заяві.

Підписи під документом поставили 19 депутатів.

«Текст петиції короткий, нікого не «дискредитує». Якщо ви муніципальний депутат і хочете приєднатися – ласкаво просимо», – написала петербурзька депутатка Ксенія Торстрьом.

Канада і Данія будуть проти?: Путін вирішив розширити кордони Російської Федерації і скликав Радбез

п’ятниця, 27 січень 2023, 20:14

У п’ятницю, 27 січня, російський президент Володимир Путін скликав Раду безпеки РФ для обговорення претензій щодо розширення меж свого континентального шельфу в Північному Льодовитому океані. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. Ще у ...

Зеленський пояснив, чому вирішив відмовитися від переговорів з Путіним

п’ятниця, 27 січень 2023, 19:53

Володимир Путін використовує переговорний процес, щоб виграти час для відновлення сил і нового нападу. Тому говорити з ним безглуздо, заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю Sky News, передають Патріоти України. Зеленський підкреслив, ...