"Команда видавалася з Кремля": Данілов заявив, що окупанти підірвали Каховську ГЕС "за вказівкою Путіна"

Російські окупанти підірвали Каховську ГЕС за вказівкою свого диктатора Володимира Путіна. Підрив здійснили 6 червня вибухівкою, яку вони заклали ще восени 2022 року. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов.

"Об 2:52 був здійснений підрив дамби російськими терористами тією вибухівкою, яка була закладена ще заздалегідь – у вересні-жовтні минулого року", – сказав Данілов.Секретар РНБО переконаний, що російські військові підірвали ГЕС за вказівкою Москви.

"Команда на цей терористичний акт видавалася з Кремля, із кабінету Путіна. На інших рівнях такі вказівки не віддаються. Це не рівень батальйону, дивізії, це не рівень навіть ситуації, пов’язаної із Шойгу", – зазначив Данілов.

Він також пояснив, чому цей терористичний акт було здійснено саме зараз. За його словами, окупанти підірвали греблю, щоб зашкодити українському наступу. Вони це зробили свідомо і продумано, намагаючись завдати якнайбільшої шкоди – перед підривом окупанти підняли рівень води на Каховській ГЕС.

"Вони всі очікують наш контрнаступ. Більш того вони максимально підняли рівень води. Він був 18.16 метрів, вони його підняли більш як до 19 метрів. Накопичили свідомо, щоб більше шкоди створити під час підриву", – зазначив секретар РНБО

Моль у майці та спортивних штанях Adidas: З'явилися рідкісні кадри з Путіним, коли той супроводжував Собчака на відпочинку у Фінляндії (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 4:15

Майбутній російський диктатор у 90-ті роки їздив з Анатолієм Собчаком на острів Торсе на зустріч з імпортером деревини з РФ. Судячи з відео, Володимир Путін мав недбалий вигляд, у такому вигляді його ще не бачили. Фінський мовник Yle показав низку віде...

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...