Командувач Сухопутних військ Сирський показав, як українські військові просуваються на околицях Бахмута (відео)

Командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський показав, як українські військові просуваються на околицях Бахмута. Відповідне відео він опублікував у своєму Telegram, передають Патріоти України.

«Околиці Бахмута. Сили оборони продовжують просуватися вперед і знищувати ворога», — зазначив він в описі до відео. Ймовірно, завдання виконують військовослужбовці 3-ї окремої штурмової бригади.

Вони просуваються вздовж посадки та окопу російських окупантів. Поруч лежать тіла ліквідованих росіян, відбувається зачистка. Бійці не стримують своїх емоцій.

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...