Командувач сил спецоперацій США дав цікаву обіцянку українським колегам

Генерал Річард Кларк зазначив високий рівень підготовленості українських спецпризначенців та суттєві позитивні зміни в розбудові штабу Командування ССО.

16 вересня, начальник Генерального штабу Руслан Хомчак зустрівся з командувачем Сил Спеціальних операцій Збройних Сил США генералом Річардом Кларком, де останній заявив про продовження підтримки процесу розбудови ССО Збройних сил України. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сторінку Генерального штабу у Facebook.

«Збройні Сили України вдячні за неоціненну допомогу з боку Командування у Спеціальних операцій Збройних Сил США у наданні дорадчо-практичної допомоги щодо розбудови ССпО ЗС України та систематичну підтримку ЗС України у протидії збройній та гібридній агресії з боку російської федерації. Важливо, щоб процеси трансформації на шляху досягнення критеріїв відповідності НАТО стали незворотними», - наголосив генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

Під час зустрічі, участь у якій взяли командувач Сил Спеціальних Операцій ЗС України генерал-лейтенант Ігор Луньов та командувач Силами спеціальних операцій ЗС США в Європі генерал-майор Кірк Сміт, сторони обговорили поточний стан та процес розвитку і підготовки Сил спеціальних операцій ЗС України в контексті запровадження стандартів НАТО й використання досвіду ССО ЗС США.

Командувач Сил Спеціальних операцій Збройних Сил США генерал Річард Кларк зазначив високий рівень підготовленості українських спецпризначенців, суттєві позитивні зміни в розбудові штабу Командування ССО та досягнення рівня взаємосумісності окремих українських підрозділів ССО ЗС України із партнерами з НАТО і запевнив у продовженні підтримки процесу розбудови ССО ЗС України з боку американських колег.

З архіву ПУ. Каратель Лукашенка зґвалтував програміста, який під час арешту відмовився розблокувати свій телефон

середа, 22 вересень 2021, 4:00

Під час протестів у Мінську співробітник ОМОНу зґвалтував кийком програміста, який відмовився розблокувати телефон. Про це йдеться в доповіді Міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch про побиття і катування учасників протестів в Білорус...

З архіву ПУ. На тлі церков і радянських пам'ятників: Кіркоров, Басков та інші росіяни знялися в кліпі на підтримку кривавого диктатора Лукашенка (відео)

середа, 22 вересень 2021, 3:00

Низка цих російських артистів неодноразово висловлювала свою прихильність Путіну і підтримувала агресивні дії РФ проти України. Російські поп-співаки й співачки у вересні 2020-го записали спільну пісню «Кохану не віддають» й випустили кліп на підтримку...