Командувача Чорноморського флоту РФ “закобзонили”: Експерт пояснив, як це вплинуло на окупантів

Після ураження штабу Чорноморського флоту РФ у Севастополі загинуло 34 офіцерів, серед них - командувач ЧФ РФ Віктор Соколов. Це сильний удар для окупантів, адже в зруйнованій будівлі знаходилося безліч каналів зв’язку, тож тепер немає кому і як координувати флот. Про це розповів військовий експерт, співробітник СБУ 2004-2015 рр. Іван Ступак в ефірі “Еспресо”, передають Патріоти України.

“По-перше, немає керівника флоту — людини, яка керувала всім процесом. Це ж не тільки кораблі, це господарство, забезпечення, паливо, їжа, вода, боєприпаси, різні склади, навчання. Зараз немає верхівки, яка може це забезпечувати. В аварійному режимі зараз будуть вирішувати у російському Генштабі або в Кремлі, як керувати Чорноморським флотом, хто буде виконувати обов’язки, хто і в якій будівлі буде знаходитися”, — каже експерт.

“В зруйнованій будівлі Чорноморського флоту знаходиться велика кількість каналів зв’язку — дроти, урядовий зв’язок. Тобто будівля не підлягає відновленню, зв’язку немає, яким чином координувати Чорноморський флот в морі на місцях теж незрозуміло”, — зауважив він. “Звісно ж, це ще й іміджева історія. Країна, у якої немає флоту, знищила командувача ворожого флоту під час великої наради”, — резюмував Іван Ступак.

Отруєння дружини Буданова: В ГУР Міноборони розповіли про розслідування

середа, 29 листопад 2023, 19:15

Головне управління розвідки Міноборони України на даний момент самостійно розслідує отруєння своїх співробітників та дружини Буданова Маріанни, повідомляють Патріоти України. "За фактом отруєння співробітників воєнної розвідки та дружини керівника укра...

"Є загроза": Аналітик розповів, як погода вплинула на роботу мобільних вогневих груп

середа, 29 листопад 2023, 18:56

Попри погіршення погодних умов росіяни продовжують атакувати мирні міста України за допомогою БПЛА. При цьому ЗСУ продовжують показувати ефективний результат у їх знищенні. Про це заявив директор Defense Express та аналітик Сергій Згурець, передають Па...