Командувача Чорноморського флоту РФ зняли з посади, - росЗМІ

Екскомандувач ЧФ РФ Ігор Осіпов.Командувача Чорноморського флоту РФ Ігоря Осіпова було знято з посади. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на російські телеграм-канали.

Новим командувачем ЧФ РФ призначено віцеадмірала Віктора Соколова.

Цю інформацію також підтвердив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко: "Вибух військового аеродрому в Саках став для Путіна більшим ударом, ніж потоплення крейсера "Москва". Як у матеріальному плані, (шкода, яку завдавали своїми ударами 30 бомбардувальників, була набагато більшою за напівбезкорисне старе корито), так і в моральному – беззахисність важливого військового об'єкта була показана на всю країну і на весь світ… В результаті сьогодні стало відомо про звільнення командувача негідника Ігоря Осипова. Його замінить інший негідник, віце-адмірал Віктор Соколов".

Зазначимо, що про те, що Осіпова відсторонюють від посади говорили вже після знищення крейсера "Москва", але тоді він залишився "на плаву".

Кремль призначив верховного гауляйтера анексованих територій України

четвер, 6 жовтень 2022, 7:00

У Росії призначили куратора незаконно анексованих територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Про це пише російська РБК. . Прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін підписав указ про те, що «розвитком нових територій» керуватиме ...

Під Путіним "захитається крісло", в РФ починається війна всіх проти всіх, - експерт

четвер, 6 жовтень 2022, 6:53

Після провалів на Харківщині, втрати Лиману і систематичної втрати територій на Херсонщині у країні-агресорці Росії починають шукати винних у своїх бідах. У РФ незадоволені поразками, і всередині держави посилюються внутрішні протиріччя, передають Пат...