Командувача Чорноморського флоту РФ зняли з посади, - росЗМІ

Екскомандувач ЧФ РФ Ігор Осіпов.Командувача Чорноморського флоту РФ Ігоря Осіпова було знято з посади. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на російські телеграм-канали.

Новим командувачем ЧФ РФ призначено віцеадмірала Віктора Соколова.

Цю інформацію також підтвердив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко: "Вибух військового аеродрому в Саках став для Путіна більшим ударом, ніж потоплення крейсера "Москва". Як у матеріальному плані, (шкода, яку завдавали своїми ударами 30 бомбардувальників, була набагато більшою за напівбезкорисне старе корито), так і в моральному – беззахисність важливого військового об'єкта була показана на всю країну і на весь світ… В результаті сьогодні стало відомо про звільнення командувача негідника Ігоря Осипова. Його замінить інший негідник, віце-адмірал Віктор Соколов".

Зазначимо, що про те, що Осіпова відсторонюють від посади говорили вже після знищення крейсера "Москва", але тоді він залишився "на плаву".

Міжнародний Червоний Хрест призупинив членство Білорусі

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:54

Міжнародний Рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у п'ятницю, 1 грудня, призупинив членство білоруського представництва. Про це повідомила пресслужба міжнародного Червоного Хреста (МФТЧХіЧП), передають Патріоти України. "Призупинення є результатом...

"У зв'язку з розширенням НАТО": Путін підписав указ про збільшення армії РФ

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:29

Російський президент Володимир Путін підписав указ, який передбачає збільшення армії РФ на 170 тисяч осіб. Про це пише російська пропагандистська агенція URA.RU, передають Патріоти України. Таким чином загальне число ЗС РФ становитиме 1 мільйон 320 тис...