Російська армія втратила віру у перемогу після успішного контрнаступу ЗСУ на Харківському напрямку. Про це розповів полонений російський окупант, відео оприлюднила пресслужбі СБУ, передають Патріоти України.
Як зазначається, російський загарбник, який з березня дислокувався у Чугуївському районі на Харківщині, каже, що контрнаступ ЗСУ остаточно деморалізував окупантів - ті втратили віру у перемогу.
“За весь період перебування на території України я зрозумів, що російська армія втратила віру в перемогу, і командування намагається боягузливо втекти з поля бою”, - наголосив окупант.
Він також додав, що командування кинуло своїх підлеглих напризволяще. Водночас окупанти фактично були спалені вогнем українських захисників на підході до Шевченкового. Самому ж окупанту пощастило, бо він вчасно здався у полон.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...