Командування намагається боягузливо втекти: Полонений окупант розповів СБУ про повну деморалізацію у військах РФ

Російська армія втратила віру у перемогу після успішного контрнаступу ЗСУ на Харківському напрямку. Про це розповів полонений російський окупант, відео оприлюднила пресслужбі СБУ, передають Патріоти України.

Як зазначається, російський загарбник, який з березня дислокувався у Чугуївському районі на Харківщині, каже, що контрнаступ ЗСУ остаточно деморалізував окупантів - ті втратили віру у перемогу.

“За весь період перебування на території України я зрозумів, що російська армія втратила віру в перемогу, і командування намагається боягузливо втекти з поля бою”, - наголосив окупант.

Він також додав, що командування кинуло своїх підлеглих напризволяще. Водночас окупанти фактично були спалені вогнем українських захисників на підході до Шевченкового. Самому ж окупанту пощастило, бо він вчасно здався у полон.

"Воду оставили в 19 км от нас, между минными полями": Окупант поскаржився дружині на погане забезпечення (аудіо)

четвер, 8 червень 2023, 20:54

Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборон...

"Ми святіші за Папу Римського": Російський генерал вразив цинічною заявою

четвер, 8 червень 2023, 19:27

Російський професор, генерал Євгеній Бужинський після підриву Каховської ГЕС пропонує вчинити ще один теракт - знищити Київську ГЕС, щоб загинуло якомога більше українців. Кровожерливому росіянину не сподобалось те, що "українці живуть мирним життям", ...