"Командування сказало "беріть лопати та йдіть як піхота, помирайте": Окупант розповів матері про втрати в Україні (аудіо)

Російська армія зазнає в Україні страшних втрат, тому що командири буквально женуть солдат на вірну смерть. Ті ж окупанти, яким пощастило вижити, відкрито займаються мародерством і зґвалтуваннями. Про це йдеться у перехопленій Головним управління розвідки Міноборони України телефонній розмові одного рашиста з його матір'ю, передають Патріоти України.

Окупант зізнався, що масове мародерство стало звичним явищем, а в сусідньому селі його колеги по зброї зґвалтували неповнолітню дівчинку. Російський військовий розповів, що його підрозділ зазнав великих втрат. В строю залишились здебільшого недосвідчені бійці, серед яких через відсутність комунікації весь час відбуваються перестрілки між собою.

"У нас третя рота піхоти – 95% добровольців. Тому що всі інші або 200-ті, або 300-ті. Від піхоти взагалі нічого не залишилось. Вони там один з одним стріляються постійно. Зв'язку немає. Кажуть "наших там немає". Всі їдуть туди, все "поклали". Там інженера "поклали" 15-ї бригади наші полкові. Взагалі жах. Там наша 2-го танкова схлеснулась. Там теж 200-ті, 300-ті. Тут взагалі така дурня: наша артилерія буває нашу піхоту криє", – розповідає окупант матері.

Також, за його словами, коли ЗСУ знищили техніку підрозділу, командир полку наказав рашистам іти в бій з лопатами. "Коли бойові машини підірвали, він сказав "тепер беріть лопати та йдіть як піхота, помирайте". Нам так сказав комбат", – бідкається окупант.

"Дальність перевищує 100 кілометрів": Жданов розповів, які "плюшки" ЗСУ могли отримати від Заходу

понеділок, 5 грудень 2022, 16:25

Військовий експерт Олег Жданов заявив, що Збройні сили України могли отримати від західних партнерів боєприпаси, дальність яких перевищує 100 кілометрів. Він назвав два варіанти "плюшок", які могли стати сюрпризом для росіян, передають Патріоти України...

Росія хоче перекинути "стратегічне озброєння" із Сирії в Україну і звернулася до Ізраїлю з проханням

понеділок, 5 грудень 2022, 15:53

Росія запланувала перекинути з Сирії більшу частину своїх "стратегічних озброєнь" в Україну. Окупаційні війська, які зазнали численних втрат після повномасштабного вторгнення на українську землю, зіткнулися з нестачею озброєння, передають Патріоти Укра...