
Бійці 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка захопили біля міста Куп'янськ у Харківській області новітній російський танк — Т-90. Його випробував командир 92-ї бригади Павло Федосенко. Відповідне відео опублікував пізно ввечері 3 жовтня радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передають Патріоти України.
"Командир бригади, Герой України Павло Федосенко особисто керує розкішним трофеєм. Танк уже сьогодні пішов у бій випалювати орків розпеченим залізом. Із кожним залпом рашистів буде менше, а наша земля — вільніша від путінської мразі", — розповів Геращенко.
На відео Павло Федосенко заводить танк, зазначає характеристики машини та вирушає на ній по ділянці. Відео знімають бійці 92-ї бригади. "Як вона заводиться! На двох акумуляторах!", — зазначив Федосенко.
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою
Угорщина стала єдиною з 27 країною Євросоюзу, яка заблокувала важливий процедурний крок для подальшого просування заявок України й Молдови на членство у блоці. У вівторок, 23 червня 2026 року, у Брюсселі уряд Угорщини відклав погодження спільного європ...