
Російські гастарбайтери здаються у полон ЗСУ. Так, у Роботиному бійці 141-ї піхотної бригади взяли у полон двох таджиків. Про це йдеться у сюжеті «Єдиних новин», передають Патріоти України.
32-річний Баходур розповів, що має сім’ю, працював у Москві на будівництві. Його схопили під час рейду міграційної служби. Відрядили у військо, а там лупцювали, щоб ішов у Роботине.
Щоправда, на питання, як він, громадянин іншої країни, опинився у російській армії, окупант відповісти не зміг. Зате охоче демонстрував два підбитих ока. Мовляв, це командир бив та наказував іти на штурм.
Боєць на псевдо Челентано, який взяв таджика у полон, каже, його надзвичайно розлючують відео, на яких росіяни розстрілюють беззбройних українських військових. Та уподібнюватися до нелюдів він наміру не має. Тому Баходуру надали всю необхідну допомогу.
Лазерну систему DragonFire планують встановити на есмінці Королівських ВМС до кінця 2027 року. Велика Британія продовжує роботи над своїм бойовим лазером під назвою DragonFire, і зараз одразу три компанії працюють над тим, щоб з’ясувати, як можна зменш...
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...