Командир роти "кіборгів" ДАП відповів на маніфест російських ветеранів проти війни в Україні (відео)

Командир роти "кіборгів" Андрій Шараськін в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" 7 травнязробив низку зауважень до маніфесту російських ветеранів, які виступили проти війни з Україною, зазначають Патріоти України.

"Хороший маніфест, але там є кілька неточностей. Геть не згадується Крим, а тільки Донбас. І друге – у нас немає сепаратистів, у нас є колаборанти. Тому що керували всіма операціями від самого початку росіяни", – пояснив командир.

Шараськін уточнив, що колаборанти – це тільки невелика частина тих, хто воює проти України, а головним ініціатором агресії і війни є Росія.

Зі свого боку автор маніфесту Сергій Гуляєв погодився з тим, що йдеться саме про російсько-українську війну.

Також він підкреслив, що український Крим був незаконно анексований Росією, а Донбас слугує для відволікання уваги від півострова.

"Донбас служить для відволікання уваги від Криму, територією торгу, яку Росія готова віддати, якщо перестануть заїкатися про Крим", – додав він.

Двоє вже під вартою: Депутати, коп та податківці з деокупованої Харківщини отримали підозри про державну зраду (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 14:00

Іще шістьох зрадників та колаборантів викрили на звільнених територіях Харківської області. Під час тимчасової окупації Харківської області вони добровільно приєдналися до росіян і допомагали їм розграбовувати регіон та переслідувати мешканців. Про це ...

Голові НБУ повідомили про підозру - САП

четвер, 6 жовтень 2022, 13:29

Голові Національного банку України Кирилу Шевченку повідомлено про підозру. Про це в Facebook повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура, передають Патріоти України. Згідно з повідомленням, факти, викладені в повідомленні про підозру, не стос...