Командир роти "кіборгів" ДАП відповів на маніфест російських ветеранів проти війни в Україні (відео)

Командир роти "кіборгів" Андрій Шараськін в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" 7 травнязробив низку зауважень до маніфесту російських ветеранів, які виступили проти війни з Україною, зазначають Патріоти України.

"Хороший маніфест, але там є кілька неточностей. Геть не згадується Крим, а тільки Донбас. І друге – у нас немає сепаратистів, у нас є колаборанти. Тому що керували всіма операціями від самого початку росіяни", – пояснив командир.

Шараськін уточнив, що колаборанти – це тільки невелика частина тих, хто воює проти України, а головним ініціатором агресії і війни є Росія.

Зі свого боку автор маніфесту Сергій Гуляєв погодився з тим, що йдеться саме про російсько-українську війну.

Також він підкреслив, що український Крим був незаконно анексований Росією, а Донбас слугує для відволікання уваги від півострова.

"Донбас служить для відволікання уваги від Криму, територією торгу, яку Росія готова віддати, якщо перестануть заїкатися про Крим", – додав він.

​Ну прямо як їх друзяки-росіяни: Військовий корабель Ірану вторгся в територіальні води Естонії

неділя, 25 липень 2021, 9:20

Військовий корабель Ірану Sahand, що прямував до Санкт-Петербурга, без дозволу зайшов в територіальні води Естонії з північно-західного боку острова Осмуссаар. Про це інформує видання ERR з посиланням на заяву естонського департаменту поліції і прикорд...

Радник "завгоспа" Зеленського має право на приватну думку: Високопоставлений американський дипломат прокоментували заяву Арестовича про "переорієнтацію України на Схід"

неділя, 25 липень 2021, 9:08

Тимчасовий повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент раніше зауважив, що ніколи не бачився з Арестовичем. Кент сумнівається, що посадовець представляє офіційну позицію влади, повідомляють Патр...